Hlavní navigace

SBĚRATELÉ DOBRÝCH SERIÁLŮ NEMUSEJÍ NA PRIMĚ ZOUFAT!

[Tisková zpráva] V těchto dnech mají premiéru tři stěžejní seriály podzimního schématu Televize Prima. Sběratelé kostí otevřeli třetí sérii 9. 9., krimi seriál Na doživotí začíná dnes, 15. 9., pilotním dílem a ve čtvrtek 17. 9. ukážou Zoufalé manželky, co se v jejich životě za pět let změnilo.

Sdílet

Sběratele kostí čekají ve třetí řadě mystické spojitosti, tajné řády, rituální oběti, kanibalismus a také tajemný nepřítel v pozadí. Antropoložka Temperance Brennanová řečená Kůstka a zvláštní agent Seeley Booth budou také muset podstoupit povinné společné terapie u firemního psychologa…

Hrdinou seriálu Na doživotí je Charlie Crews, který byl jako policista odsouzen za vraždu na doživotí. Po 12 letech je ale konečně dokázána jeho nevina, je propuštěn a dokonce se vrátí do služby jako detektiv. Způsob jeho vyšetřování je však dost zvláštní a moderní technika dneška je pro něj často „španělská vesnice“.

Zoufalé manželky jsou v páté řadě zas o něco starší. Diváci budou moci zhlédnout, co všechno se na Wisteria Lane za pět let změnilo a jak dál pokračují životní příběhy několika dam, které své problémy řeší osobitým způsobem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).