Hlavní navigace

Sbližování Ad-Net, s.r.o. a SMA, a.s.

[Tisková zpráva]

Sdílet

Sbližování Ad-Net, s.r.o. a SMA, a.s.

Výhradní výrobce a provozovatel „reklamních laviček“ v ČR, společnost Ad-Net, s.r.o. se rozhodla spojit své aktivity s firmou Slovenská Mediálna Agentúra, a.s. (dále SMA, a.s.), která působí na Slovensku v oblasti reklamních služeb a marketingu. Na základě velmi dobrých partnerských vztahů a vysoké kvalitě služeb, poskytovaných na Slovensku agenturou SMA, a.s. je plánováno další prohlubování vzájemné spolupráce a intenzivnější expanze této outdoorové reklamy na Slovensko. Ředitel společnosti Ad-Net, Dušan Harok prohlásil: „Akceschopnost SMA, kvalitní nabídka produktů a služeb zákazníkům a solidní výsledky předchozí činnosti mě přesvědčily o tom, že právě tato společnost je pro nás na Slovensku tím nejserióznějším a nejdůvěryhodnějším partnerem. Pokud budou naše společné aktivity realizovány i nadále stejně úspěšně, jsem připraven jednat o mnohem užší a přímočařejší spolupráci v příštím roce.“

Jedním z prvních příkladů reklamních aktivit SMA je právě probíhající outdoor kampaň pro SDKU jako součást předvolebního zviditelnění této slovenské politické strany, která v souladu s předvolebním průzkumem velmi pozitivně ovlivňuje vnímání této strany voliči. Předvolební kampaň pro SDKU začala od 10.07.2001 stále trvá a skončí za 15 měsíců volbami, kampaň probíhá na 100 lavičkách v 80ti požadovaných lokalitách za standardních cenových podmínek. Ad-Net plánuje podobnou předvolební podporu i v Čechách a v současné době je v jednání s několika politickými stranami.

Začátkem roku 2000 odkoupila SMA, a.s. licenci na provozování laviček na území Slovenské republiky a Ad-Net, s.r.o. se stal jejím výhradním dodavatelem reklamních nosičů. Velmi rychle se začala vytvářet reklamní síť, v první etapě s důrazem na velká města a klíčové dopravní uzly. Konkrétní umístění laviček závisí především na zájmu zákazníků. Mezi nejvýznamnější klienty SMA v oblasti venkovní reklamy patří: UNI Kredit, VUB-Wustenrot, UNION Pojisťovňa a nejnovějším klientem na Slovensku je Košické obchodné centrum Kasovia --- Carrefour.

Firma AD-Net, s.r.o. (www.ad-net.cz) je výhradním výrobcem a provozovatelem tzv. „reklamních laviček“ (laviček AD-Net) v ČR a SR, kde je know-how chráněno průmyslovým vzorem a užitným vzorem Úřadu průmyslového vlastnictví. Firma AD-Net uzavřela smlouvy, nebo dosáhla předběžné dohody pro rozmisťování laviček AD-Net s většinou obvodních a místních úřadů hlavního města Prahy a jedná o podobných dohodách s dalšími městy po celé České republice. Firma AD-Net podepsala exkluzivní smlouvu s Českými drahami na rozmístění těchto laviček na všech českých nádražích.

Radka Vondráková
PR Manager Ad-Net, s.r.o.
email: radka.vondrako­va@ad-net.cz
tel. +420 603 26 84 08