Hlavní navigace

Sdílejte radost ze svého života se Samsung GALAXY family

[Tisková zpráva] Samsung rozšiřuje možnosti zážitků s chytrými telefony – představuje čtyři nové smartphony z GALAXY family s operačním systémem Android

Sdílet

Praha, 16. března 2011 – Samsung Electronics Co., Ltd., přední výrobce mobilních telefonů, představil nové modely telefonů Samsung GALAXY family – Samsung GALAXY Ace, Samsung GALAXY Gio a Samsung GALAXY mini.

Všechny tyto smartphony ze Samsung GALAXY family rozšiřují možnosti zážitků pro uživatele chytrých telefonů ovládaných operačním systémem Android™. Nové chytré telefony Samsung GALAXY family budou splňovat rozmanitou poptávku současných a potenciálních uživatelů smartphonů a budou tak následovat fenomenální úspěch, kterého dosáhl telefon Samsung GALAXY S po celém světě.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Samsung GALAXY family ukazuje, že chytré telefony mohou uspokojovat jakékoli množství životních stylů lidí pomocí zdokonalených multimédií či schopností aplikací. Stejně tak „social hub“ umožní uživatelům být neustále v kontaktu se svými přáteli. Každý telefon ze Samsung GALAXY family byl vyvíjen tak, aby naplňoval jedinečné potřeby a umožnil svým uživatelům sdílet zábavu a zážitky se svými přáteli či rodinou.

Uživatelé mají také přístup k neomezeným možnostem zábavy prostřednictvím více než 100 000 aplikací z Android Market™ a Samsung Apps, stejně jako k rychlému psaní SMS díky Samsung SWYPE. Mobilní telefony z rodiny Samsung GALAXY family jsou vybaveny konektivitou Wi-Fi a „social hub“, která umožňuje být nepřetržitě připojen a v kontaktu se svými přáteli – SNS, IM či prostřednictvím emailů.

JK Shin, prezident a ředitel obchodní jednotky Mobile Communications společnosti Samsung Electronics, uvedl: „Vytvořením Samsung GALAXY family chceme pomocí diverzifikace našeho portfolia navázat na úspěchy modelu Samsung GALAXY S. Každý z telefonů je něčím odlišný a odráží tak myšlenku, že každý z uživatelů je jedinečný a chce, aby jeho zážitky s telefonem byly jednoduché a zábavné. Prostřednictvím Samsung GALAXY family chceme pomoci uživatelům, aby sdíleli radost a zkušenosti ve svém životě se svými přáteli a rodinou.“

Mobilní telefony ze Samsung GALAXY family jsou inspirovány úspěšným modelem Samsung GALAXY S, kterého se celosvětově prodalo neuvěřitelných 10 milionů kusů, a to za pouhých sedm měsíců od jeho uvedení na trh. Při navrhování této řady telefonů vycházel Samsung z modelu Samsung GALAXY S a přizpůsobil ho tak, aby vyhovoval rozmanitým potřebám a rostoucím nárokům zákazníků. Telefony z řady Samsung GALAXY family budou představeny v rámci veletrhu Mobile World Congress, který proběhne ve dnech 14. – 17. 2. v Barceloně.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Samsung Galaxy ACE

Samsung GALAXY Ace je určen pro ty, kteří sledují módní trendy. Se svým sofistikovaným designem byl Samsung GALAXY Ace vytvořen tak, aby byl jednoduchý a elegantní zároveň. Samsung GALAXY Ace nabízí zkušenosti prémiových modelů na kompaktním a pohodlném 3,5palcovém displeji HVGA. Samsung GALAXY ACE se vyznačuje 800MHz procesorem, hlasovým vyhledáváním a prohlížečem dokumentů ThinkFree.

Samsung GALAXY Ace se začne prodávat v Rusku a poté postupně i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne prodávat v březnu 2011.

Samsung GALAXY Gio

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Samsung GALAXY Gio se svým nadčasovým designem a vylepšenými funkcemi pro připojení k sociálním sítím je dokonalým přístrojem pro stylové mladé profesionály, kteří chtějí být neustále ve spojení s okolním světem. V názvu Gio, jenž je odvozen z italského výrazu pro „klenot“, se kromě toho odráží odolnost a dokonalost provedení s 3,2palcovým HVGA displejem. Samsung GALAXY Gio v sobě snoubí inteligenci a krásu, a potěší tak uživatele, kteří touží po chytrém telefonu, jenž nabízí to nejlepší z obou těchto světů.

Samsung GALAXY Gio se začne prodávat v Rusku a poté postupně i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne prodávat v dubnu 2011.

Samsung GALAXY mini

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Samsung GALAXY mini je ideální první chytrý telefon pro moderní a společensky založené mladé lidi, kteří chtějí chytrý přístroj, jenž je stejně zábavný jako funkční. Tento mobilní telefon s výrazným blýskavě barevným proužkem po straně vám zajistí spojení se vším nebo se všemi, na kterých vám v životě záleží. Samsung GALAXY mini je ztělesněním vysoké produktivity a výkonu v kompaktním provedení a 3,14palcový QVGA displej mu dodává osobitost. Je to skvělý dárek pro začínající uživatele chytrých telefonů. Je vybaven 600MHz procesorem, nabízí hlasové vyhledávání Google™ a obsahuje také prohlížeč dokumentů Quick Office. Samsung GALAXY mini je zábavným a moderním společníkem, který vám pomůže obeznámit se s chytrými telefony.

Samsung GALAXY mini se v současné době prodává v Rusku a postupně bude k dostání i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne prodávat v březnu 2011.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).