Hlavní navigace

Sdružení CZ.NIC spustilo .blog

[Tisková zpráva] Jednou z prvních novinek sdružení CZ.NIC v tomto roce je spuštění .blogu; další komunikační kanál mezi internetovou komunitou a sdružením funguje na adrese http://blog.nic.cz od 31. ledna 2008

Sdílet

Praha, Česká republika, 31. ledna 2008 – Sdružení CZ.NIC, správce národní domény .CZ, má od dnešního dne svůj internetový zápisník. Na adrese http://blog.nic.cz chtějí zástupci provozovatele registru doménových jmen .CZ komunikovat své nápady, plány a projekty, které už byly spuštěny nebo se jejich spuštění teprve chystá. Zaměstnanci sdružení očekávají od .blogu především to, že bude fungovat jako most mezi internetovou komunitou a CZ.NIC.

Autory textů budou lidé, kteří ve sdružení pracují. Návštěvníci .blogu v něm tak najdou jak texty od členů vedení, tak od pracovníků zákaznické podpory, programátorů a administrátorů.

Autoři projektu ve sdružení CZ.NIC chtějí, aby publikované příspěvky vyvolávaly diskusi, proto bude možné se ke každému z textů vyjádřit v komentáři.

„Intenzita naší komunikace s médii a internetovou komunitou se v posledním roce zvýšila a protože se jí chceme věnovat i v tomto roce, otevřeli jsme blog jako nový komunikační kanál. Ten je tak vedle pravidelného čtvrtletníku s názvem .news dalším z médií, díky kterému chceme získávat zpětnou vazbu od odborníků a uživatelů internetu,“ říká výkonný ředitel sdružení CZ.NIC, Ondřej Filip.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).