Hlavní navigace

Premiéra francouzské komedie Sedm let po svatbě už zítra na Nova Cinema!

[Tisková zpráva] Středeční večer bude na kanálu Nova Cinema ve francouzském stylu. Ve 20:00 odvysílá Nova Cinema českou premiéru půvabné komedie Sedm let po svatbě z roku 2003. Film režiséra Didiera Bourdona vypráví příběh manželského páru Alaina a Audrey, kterému dochází po sedmi letech vzájemná touha. Skvělý filmový zážitek slibuje i nedělní program, od 22:45 uvede Nova Cinema Oscary oceněnou westernovou klasiku Nesmiřitelní.

Sdílet

Praha, 14. února 2012 – Kanál Nova Cinema zařadí ve středu večer od 20:00 lehce erotickou francouzskou komedii Sedm let po svatbě. Manželé Alain a Audrey prochází krizí, která se postupně projevuje i v jejich sexuálním životě. Bankovní úřednice Andrey je přepracovaná a příliš upjatá, za to její manžel si nedostatek intimního kontaktu kompenzuje šmírováním mladé sousedky. Aby dodal manželství ztracené jiskření, vymyslí s kamarádem sexuologem plán, jak z Andrey učinit postelovou dračici a pokusí se odhalit záhadný bod D, který prý v ledasčem předčí i známější G bod.

V hlavních rolích lechtivé francouzské komedie Sedm let po svatbě se představí Catherine Frot, Didier Bourdon a Jacques Weber a Nova Cinema ji odvysílá ve středu 15. února od 20:00.

Nedělní večer bude na kanálu Nova Cinema patřit westernu. Diváci se mohou těšit na kultovní snímek Nesmiřitelní (1994), za kterým stojí Clint Eastwood – film režíroval a zahrál si jednu z hlavních rolí. Western Nesmiřitelní získal čtyři Oscary a diváci jej uvidí na Nova Cinema v neděli 19. února od 22:45

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).