Hlavní navigace

Sedmdesát let Karla Gotta ve speciálu TOP STAR magazínu

[Tisková zpráva] Český popový král Karel Gott brzy oslaví sedmdesátku a Televize Prima na jeho počest natočila speciální díl TOP STAR magazínu. Jednotlivá desetiletí Mistrovy tvorby komentují nejrůznější celebrity. Diváci tak budou mít možnost dozvědět se některé pikantnosti ze zpěvákova osobního života, které byly doposud utajené. Vás například nezajímá, jestli se z hvězdného milovníka opravdu stal vzorný otec a věrný manžel? Nenechte si tedy ujít TOP STAR speciál s názvem Sedmdesátka Karla Gotta, který vysílá Prima v sobotu 6. června ve 20.00!

Sdílet

„Už jenom to jméno Gott, to je vlastně předpoklad pro jeho život, pro to, aby se stal Bohem,“ začíná hudebník Ondřej Soukup svůj komentář o Karlovi. A není jediný. Zdá se totiž, že kdokoli Karla zná, neudrží se a rozplývá se nad jeho zpěvem i osobností, ať už jde o Evu Pilarovou, Lucii Bílou, dlouholetého spolupracovníka Ladislava Štaidla nebo jiné celebrity, které se v TOP STAR speciálu objeví. A že jich bude dost!

V čem tkví ono kouzlo nejúspěšnějšího českého zpěváka všech dob? Jaká vlastně byla jeho cesta k vytoužené slávě?

Proč mohl Karel cestovat po světě, a budovat si tak slávu i v dobách, kdy se vycestování rovnalo skoro zázraku? Proč nezůstal například v Americe, kde slavil nemalé úspěchy? A proč nevyšel domluvený koncert s Johnem Lennonem, který se měl konat v Praze?

V neposlední řadě položíme i tolik diskutovanou otázku, proč se milovník a idol žen, celý život nedostižně svobodný, nakonec rozhodl založit rodinu a oženit se. Podaří se nám zjistit, jaký je vlastně otec a manžel?

Odpověď nejen na tyto otázky dostanete ve speciálním TOP STAR magazínu. Život Karla Gotta vezmeme hezky popořádku a každé desetiletí jeho života, doprovázené komentáři slavných kolegů, pořádně prozkoumáme!

Nenechte si tedy ujít TOP STAR speciál s názvem Sedmdesátka Karla Gotta, který vysílá Prima v sobotu 6. června ve 20.00!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).