Hlavní navigace

Sedmý díl ČSMT: Novinový song, akvabela v akváriu a famózní electric boogie z Kyrgyzstánu.

[Tisková zpráva] V talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT tentokrát mimo jiné uvidíte hudebního skladatele, který zhudebňuje novinové články, akvabelu v obrovském akváriu a na závěr famózní vystoupení kyrgyzského tanečníka.

Sdílet

Radim Brixi je mladý hudební skladatel, který tvrdí, že dokáže složit hudbu k jakémukoliv textu. Na důkaz svého tvrzení si na pódium přinese několik výtisků novin a požádá porotu, aby mu vybrala libovolný článek ke zhudebnění. Po krátké poradě porota vybere poněkud neobvyklý článek – Harmonogram přistavování kontejnerů na objemný odpad. Radima tím však nezaskočí. Svému slovu dostojí a harmonogram opravdu zhudební.

V akváriích většinou plavou akvarijní rybičky. Jedenadvacetiletá akvabela Soňa Dorničová však divákům ukáže, že to nemusí platit vždy. V obřím akváriu totiž předvede svou akrobaticko-gymnastickou show.

Závěr bude patřit tanečníkovi Ataiovi Omurzakovi z Kyrgyzstánu a jeho electric boogie. Tanečníků, kteří na castingy přišli předvést tento taneční styl, bylo v letošním ročníku mnoho. Atai Omurzakov svým uměním však všechny ostatní předčí minimálně o jednu třídu. Výběrem hudby, kostýmem a celkovou choreografií diváky i porotu ohromí a vyslouží si potlesk vestoje.

Sedmý díl největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 16. října od 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).