Hlavní navigace

Šéf a zakladatel YSoft Corporation je Technologickým podnikatelem roku 2010

[Tisková zpráva] Březen 2011: Zakladatel, spoluvlastník a generální ředitel firmy YSoft Corporation, a. s. Václav Muchna obdržel v únoru 2011 prestižní cenu Technologický podnikatel roku 2010 v České republice a Podnikatel roku 2010 Jihomoravského kraje.

Sdílet

Václav Muchna převzal vítězné oceně­ní v pražském Paláci Žofín od prvního místopředsedy vlády a ministra zahraničních věcí ČR Karla Schwarzenberga a Magdaleny Souček, vedoucí partnerky firmy Ernst & Young, která soutěž v České republice vyhlašuje od roku 2000.

O našem vítězství rozhodla nezávislá porota a přidala tak další dvě ocenění k předchozí ceně Začínající podnikatel roku 2006 v České republice. Tato ocenění potvrzují růst a potenciál YSoft Corporation.

Portfolio produktové  rodiny YSoft SafeQ® představuje komplexní, na platformě nebo výrobci nezávislé řešení, od počátku vyvíjené s cílem vyřešit nejpalčivější problémy moderních kancelářských tiskových prostředí. Uživatel produktu může v krátké době dosáhnout úspor až 40% svých tiskových a kopírovacích nákladů.

YSoft má  pobočky na čtyřech kontinentech a svůj produkt YSoft SafeQ nabízí  ve více než 70 zemích po celém světě. Naší vizí je vybudovat silnou globální  firmu se sídlem v České republice. YSoft silně expanduje na zahraniční trhy, nově mimo jiné do Ruska a Latinské Ameriky. Firma má celosvětově zhruba 120 zaměstnanců a výnos společnosti přesahuje 10 milionů USD.

O soutěži Podnikatel roku: Soutěž Podnikatel roku (Entrepreneur Of The Year), která vybírá nejúspěšnější průkopníky v oblasti podnikání, byla založena společností Ernst & Young ve Spojených státech amerických v roce 1986. Rozšířila se do řady zemí celého světa a v současné době se jako jediná světově uznávaná soutěž svého druhu pravidelně vyhlašuje již v téměř 50 zemích na šesti kontinentech. Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání. Ty mohou být vzorem pro mladé, začínající podnikatele. Soutěž Podnikatel roku je koncipována jako mezinárodní, proto jsou kritéria, podle nichž jsou posuzováni jednotliví účastníci, v každé zemi srovnatelná. V roce 2011 vyhlásí společnost Ernst & Young již dvanáctý ročník této soutěže v České republice. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách www.podnikatel­roku.cz.