Hlavní navigace

Šéf týmu specialistů pro Siebel CRM

[Tisková zpráva] Matěj Kult je novým vedoucím týmu specialistů pro oblast předního systému péče o zákazníky Siebel CRM. Jeho úkolem je spolupráce na projektech v bankovnictví a telekomunikacích. Před nástupem do Integra-IT pracoval v Kanadě jako projektový manažer několika IT společností.

Sdílet

Matěj Kult vystudoval kybernetiku na ČVUT v Praze a nyní dokončuje obor inteligentní bu­dovy. Domluví se anglicky a německy. Mezi jeho koníčky patří studium španělštiny a korejštiny. Ve volném čase také cestuje, jezdí na snowboardu, surfuje a zajímavostí je, že před studiem na vysoké škole hrál juniorskou extraligu v hokeji za Mladou Boleslav.

Integra-IT očekává  rozsáhlé investice korporací do oblasti péče a rozvoje vztahů se zákazníky. Proto se zaměřila na řešení Siebel CRM od společnosti Oracle, stala se jejím Gold partnerem a posílila tým o Matěje Kulta. „Období po finanční krizi je obrovskou příležitostí pro významné společnosti, které musí efektivně poskytovat lepší a kvalitnější služby zákazníkům, aby zachovaly svou konkurenceschop­nost,“ vysvětlil zaměření na Siebel David Růžička, ředitel společnosti Integra-IT, a. s.

O nás

Společnost Integra-IT, a.s. je dodavatelem komplexních ICT řešení a profesionálních služeb s vysokou přidanou hodnotou. Jsme společností profesionálů – odborností i přístupem. V našich týmech je velký podíl certifikovaných specialistů, stejně jako konzultantů s ojedinělým přehledem v oboru.

Systematicky investujeme do prohlubování roz­voje našich odborníků. Nejsme specialisté na jeden typ řešení, jsme specialisté na řešení potřeb našich zákazníků. Pro jednotlivé oblasti ICT máme vytvořeny tzv. kompetenční centra, která zajišťují jednotnou kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb dle mezinárodních standardů (ISO 9001, ISO 10006) a best-practice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).