Hlavní navigace

ŠÉFKA: Kdo se bojí, nesmí na UFO!

[Tisková zpráva] Druhý díl reality show ŠÉFKA začíná studenou sprchou pro soutěžící. Šéfka Nora Mojsejová je totiž vyhodí z luxusního hotelu Sheraton a nechá přestěhovat do malého penzionu v Senci u Bratislavy. Není to ale jediné překvapení, které na ně čeká.

Sdílet

Ještě předtím, než se přestěhují, dostanou soutěžící od Šéfky zadání prvního úkolu. Jako teamleadeři jsou tentokrát zvoleni Jan a Mariana. Každý si má k sobě vybrat tři kolegy, kteří musejí vypadat reprezentativně. Půjde totiž o obchodní jednání. Jan k sobě vybírá Zoliho, Michala a Pavla. Mariana zase dává důvěru Marcele, Věře a Vaivě. Oba týmy mají za úkol domluvit se s čínskými partnery, kteří od nich něco potřebují. Rozumějí ovšem jen čínsky. Kterému týmu se podaří s čínštinou vypořádat a přinést požadovaný předmět dříve, ten vyhrává.

Adrenalinový úkol není tentokrát pro nikoho, kdo má strach z výšek. Ze střechy věže bratislavského mostu UFO visí plastové lahve, které skrývají indicie pro vyřešení úkolu. Dva soutěžící z každého týmu musejí vylézt na střechu, natáhnout se pro lahve a vytáhnout z nich indicie. Z indicií pak mají vyluštit heslo dne. Získání indicií však vyžaduje značnou dávku odvahy, věž mostu UFO totiž měří úctyhodných 80 m.

Na zhodnocení posledního z úkolů druhé epizody si Šéfka přizvala přísného arbitra. Není jím nikdo jiný než producent a hudební kritik Jaro Slávik. Třetím úkolem je totiž nově otextovat a nazpívat skladbu Money, Money, Money od známé hudební skupiny ABBA.

Jak vše nakonec dopadne? Naučí se někdo čínsky? Zvítězí muži, nebo ženy? Kdo tentokrát od Nory Mojsejové uslyší: „U mě jsi skončil!“? To vše a mnoho dalšího se dozvíte ve druhém dílu ŠÉFKY. Nenechte si ujít druhý díl nové reality show již tuto neděli 13. 3. ve 20.00 na Primě!