Hlavní navigace

ŠÉFKA: Kdo se bojí, nesmí na UFO!

[Tisková zpráva] Druhý díl reality show ŠÉFKA začíná studenou sprchou pro soutěžící. Šéfka Nora Mojsejová je totiž vyhodí z luxusního hotelu Sheraton a nechá přestěhovat do malého penzionu v Senci u Bratislavy. Není to ale jediné překvapení, které na ně čeká.

Sdílet

Ještě předtím, než se přestěhují, dostanou soutěžící od Šéfky zadání prvního úkolu. Jako teamleadeři jsou tentokrát zvoleni Jan a Mariana. Každý si má k sobě vybrat tři kolegy, kteří musejí vypadat reprezentativně. Půjde totiž o obchodní jednání. Jan k sobě vybírá Zoliho, Michala a Pavla. Mariana zase dává důvěru Marcele, Věře a Vaivě. Oba týmy mají za úkol domluvit se s čínskými partnery, kteří od nich něco potřebují. Rozumějí ovšem jen čínsky. Kterému týmu se podaří s čínštinou vypořádat a přinést požadovaný předmět dříve, ten vyhrává.

Adrenalinový úkol není tentokrát pro nikoho, kdo má strach z výšek. Ze střechy věže bratislavského mostu UFO visí plastové lahve, které skrývají indicie pro vyřešení úkolu. Dva soutěžící z každého týmu musejí vylézt na střechu, natáhnout se pro lahve a vytáhnout z nich indicie. Z indicií pak mají vyluštit heslo dne. Získání indicií však vyžaduje značnou dávku odvahy, věž mostu UFO totiž měří úctyhodných 80 m.

Na zhodnocení posledního z úkolů druhé epizody si Šéfka přizvala přísného arbitra. Není jím nikdo jiný než producent a hudební kritik Jaro Slávik. Třetím úkolem je totiž nově otextovat a nazpívat skladbu Money, Money, Money od známé hudební skupiny ABBA.

Jak vše nakonec dopadne? Naučí se někdo čínsky? Zvítězí muži, nebo ženy? Kdo tentokrát od Nory Mojsejové uslyší: „U mě jsi skončil!“? To vše a mnoho dalšího se dozvíte ve druhém dílu ŠÉFKY. Nenechte si ujít druhý díl nové reality show již tuto neděli 13. 3. ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).