Hlavní navigace

ŠÉFKA: Podojit kozy, vyrobit sýr – a hurá na trh!

[Tisková zpráva] Ve čtvrtém díle reality show ŠÉFKA si Nora Mojsejová pro adepty na místo ve své firmě připravila další zajímavé úkoly. Diváci se mohou těšit na to, jak si soutěžící poradí s výrobou sýra a jeho prodejem, ale také třeba na jejich tápání ve tmě.

Sdílet

První úkol zavedl soutěžící na kozí farmu. Vyrobit kozí sýr a potom ho prodat na tržišti. Tak znělo zadání. Anna, které kvůli její posedlosti soláriem už nikdo neřekne jinak než Kofila, se ukázala jako rozená dojička. To se rozhodně nedalo říci o Marianě, která svou nešikovností koze pořádně znepříjemnila život. Mužský tým na tom byl ještě hůře. Cabronům (tedy v překladu kozlům) koza při dojení dokonce utekla.

Další úkol byl administrativního charakteru a jeho řešení mělo ukázat, jak se soutěžící umějí poprat s kancelářskou rutinou. Měli seřadit fotky členů týmů od nejsilnějšího po nejslabšího, v tomto pořadí je nakopírovat a svázat do knihy ve formátu A4. Háček byl v tom, že originály fotek byly ve formátech A3 a A5.

Při plnění posledního úkolu měli soutěžící najít v temné místnosti tři kasičky. Tři z nich měli potmě podle navigace druhých dvou kasičky najít. V místnosti bylo ovšem několik překážek a předmětů, které jim měly pořádně zkomplikovat hledání. Živá kočka, slepice a koza, dále pak mastné špagety, popcorn. Na to všechno během hledání soutěžící naráželi.

Jak vše nakonec dopadne? Podaří se soutěžícím vyrobit sýr? Jak se zorientují v temné místnosti? Zvítězí muži, nebo ženy? A koho tentokrát Nora Mojsejová ze soutěže vyloučí?

Nenechte si ujít čtvrtý díl nové reality show tuto neděli 27. 3. ve 22.15 na Primě!