Hlavní navigace

Semifinálová čtyřiadvacítka SuperStar je na světě

[Tisková zpráva] Druhá řada oblíbeného pěveckého projektu Česko Slovenská SuperStar poodhalila roušku tajemství a představila zpěváky a zpěvačky, kteří uspěli v castingových a divadelních kolech a probojovali se až do semifinále!

Sdílet

Praha, 16. března 2011 – Posty pro nejnadanější čtyřiadvacítku zpěváků a zpěvaček druhé řady pěvecké show Česko Slovenská SuperStar, kteří postoupili do semifinálových kol, jsou obsazeny! Jen ti nejlepší ze všech pěveckých talentů, kteří se do soutěže přihlásili, obstáli se svým pěveckým výkonem před nekompromisní porotou, úspěšně prošli náročnými castingovými a divadelními koly, se probojovali do semifinále. Od této chvíle budou o osudu nadaných dvanácti dívek a dvanácti chlapců rozhodovat výhradně diváci prostřednictvím zaslaných sms hlasů.

Čtyřiadvacítka semifinalistů, které porota nechala postoupit do živých přenosů, má již za sebou také svých „pět minut slávy“. Společně s novináři sledovali svou pondělní „Dlouhou cestu“ soutěží, která je dovedla až do přímých přenosů. Ty začínají již tento víkend! Diváci se mohou těšit nejen na uchu lahodící pěvecké výkony, také vizuální zážitek bude stát za to! Jak komentovali moderátoři Leoš Mareš a Tina, letošní semifinalisté jsou nadmíru pohlední: „Přímé přenosy SuperStar by mohly s přehledem konkurovat soutěžím krásy.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).