Hlavní navigace

SERIÁL AGENTURA JASNO OD STŘEDY V TELEVIZI PRIMA

[Tisková zpráva] Schopnost soustředit se, cit pro nejmenší detaily, bystrý úsudek, vynikající dedukce a dokonalá paměť. To jsou jen některé z vlastností Shawna Spencera, hlavního hrdiny nového seriálu Agentura Jasno, který začne Televize Prima vysílat už od středy 7. května. „Představíme divákům komediální krimi seriál, ve kterém nebude chybět ani napětí, ani humor,“ slibuje programový ředitel Televize Prima Gordon Lovitt. Na co se tedy můžeme těšit?

Sdílet

Shawn Spencer strávil dětství rozvíjením svých schopností. Jeho otec Henry byl totiž policistou a doufal, že syn půjde v jeho stopách. Pomáhal mu proto vypilovat unikátní vlastnosti, které u syna objevil. Shawn vyrostl, ale dráhu policisty si nezvolil. Je to pohodlný člověk, který už na škole vystřídal několik desítek zaměstnání a u žádného z nich nevydržel. Občas si přivydělával i tím, že dával na policii tipy. To vše se ale jednoho dne změnilo.

„Shawn sledoval televizní zprávy, ve kterých zahlédl reportáž o krádeži v obchodě s elektronikou. Pozorně si ji prohlédl a na základě sledování reportáže vypozoroval, že pachatelem nemůže být nikdo jiný než vedoucí prodejny,“ popisuje začátek pilotního dílu Gordon Lovitt. Shawn tedy zavolá na policii a nahlásí jim viníka. Policie pachatele skutečně dopadne, a když si Shawn přijde na policejní stanici pro odměnu, která byla za dopadení lupiče vypsána, čeká ho velké překvapení. „Je velice pravděpodobné, že jste byl komplicem u všech zločinů, které jste nám doposud nahlásil. Nikdo jiný by totiž nemohl tak dobře určit pachatele pouhým sledováním zpráv!“ podezřívají Shawna policisté. Tomu se ale díky svému talentu a velké dávce štěstí podaří strážníky přesvědčit, že je médium a psychotronik a že umí z detailů a maličkostí odhalit viníka.

Později začne Shawn spolu se svým kamarádem Gusem pomáhat policii s vyšetřováním případů a založí si vlastní detektivní kancelář. Jak to nakonec dopadne? Zjistí policie, že Shawn není psychotronik? Jak si bude rozumět s nejlepším kamarádem při vedení detektivní agentury? Odpovědi na tyto otázky mohou diváci hledat každou středu večer v Televizi Prima.