Hlavní navigace

Seriál Dokonalý svět oslavil poslední klapku

[Tisková zpráva] Poslední klapka nového seriálu televize Nova Dokonalý svět padla v úterý 15. září 2009 v recepci časopisu Grace, nejlepšího módního magazínu v zemi. Po 218 dnech se s natáčením seriálu rozloučili ve vysočanských ateliérech všichni hlavní herci i štáb v čele s režisérem Vítem Karasem.

Sdílet

Praha 16. září 2009 – Při poslední klapce seriálu Dokonalý svět, která padla ve filmových ateliérech v Praze Vysočanech v úterý 15. září 2009 po 17. hodině, se sešla většina herců, kteří se objeví v projektu na obrazovce. Nechyběli mezi nimi Jana Hlaváčová (redaktorka Alžběta), Eva Sakálová (Marie), Jitka Čvančarová (módní ředitelka Michelle), Tereza Brodská (šéfredaktorka), Juraj Kukura (majitel vydavatelství Maxa), Saša Rašilov (ředitel David), Vanda Hybnerová (obchodní ředitelka), režisér Vítek Karas a druhá režisérka Tereza Kopáčová. Programový ředitel TV Nova David Stogel poděkoval hercům i štábu za skvělou práci, popřál seriálu vysokou sledovanost a osobně všem nalil šampaňské ke slavnostnímu přípitku.

Herci i štáb pak zavzpomínali na krásné, náročné a někdy i dramatické chvíle, které společně prožili před kamerou i za ní, od zmrzlých nohou na letišti přes úporná letní parna pod střechou ateliéru až po hektické kličkování mezi chodci při natáčení exteriérů v ulicích hlavního města.

Původní televizní seriál TV Nova Dokonalý svět na motivy úspěšného amerického filmu Ďábel nosí Pradu se začal natáčet letos 9. února. Šestnáct epizod první řady se natáčelo 146 dnů, během nichž se před kamerou vystřídalo na sto herců a 24 profesionálních modelek. Kromě ateliérů v Praze Vysočanech se natáčelo i na řadě zajímavých míst, mimo jiné v řadě butiků světoznámých značek v Pařížské ulici, v novém obchodním centru Arkády na Pankráci, na letišti ve Kbelích či na golfovém hřišti na Karlštejně. Příběh scenáristky Mirky Vopavové nás zavede do redakce luxusního lifestylového časopisu Grace. Se zaměstnanci vydavatelství budeme prožívat jejich tajné osobní sny i nezdary, pracovní úspěchy i průšvihy. Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Dokonalý svět, v němž se cítí nejlépe, je stále více nabouráván všedním životem. Lidé, kteří se realitě ze všech sil bránili, se učí v ní žít, a jejich čtenáři (a diváci) se naopak od nich dozvídají mnohé o zákonitostech krásy, módy a stylu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).