Hlavní navigace

SERIÁL DRZÁ JORDAN OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE V TELEVIZI PRIMA

[Tisková zpráva] Je mladá, krásná, chytrá a schopná, přesto jsou s ní pořád nějaké kázeňské potíže. Řeč je o doktorce Jordan Cavanaughové, hlavní hrdince nového seriálu Drzá Jordan, který Televize Prima uvede poprvé v úterý 8. dubna.

Sdílet

Doktorka Jordan se vrací do Bostonu na své původní místo soudní lékařky. Kdysi musela tuto práci opustit kvůli tomu, že při pracovní diskusi napadla svého kolegu. Doktor Garrett Macy přijal Jordan zpět, protože si je dobře vědom jejích profesionálních schopností. Jordan to však svému nadřízenému nijak neusnadňuje. Je totiž výbušná a ráda si dělá věci po svém.

Ačkoli má Jordan pracovat jako soudní lékařka a její práce má začít a skončit ohledáváním zemřelých, neubrání se doktorka nutkání pátrat po pachatelích trestných činů. „Já vím, že jsem pouze doktorka. Ale za mrtvým tělem vidím člověka a chci zjistit, co se mu stalo, a dostat tak viníka za mříže,“ vysvětluje Jordan hned v pilotním díle seriálu. „Doktorka svými neortodoxními metodami vyšetřování neustále testuje své okolí. Diváci se tak kromě sledování napínavých scén občas i zasmějí,“ slibuje tiskový mluvčí Televize Prima Ladislav Pavlík.

Seriál Drzá Jordan (v originálu Crossing Jordan) napsal Tim Kring. V hlavní roli doktorky Jordan uvidíme Jill Hennessyovou. Svůj hlas jí propůjčila oblíbená herečka a dabérka Vanda Hybnerová. Dále se můžeme těšit na Miguela Ferrera v roli doktora Macyho a Ravi Kapoora v roli roztržitého doktora Buga.

První díl seriálu Drzá Jordan uvidíte v úterý 8. dubna od 16.45 hodin na Televizi Prima.