Hlavní navigace

Seriál o počítačové gramotnosti

[Tisková zpráva]

Sdílet

Seriál o počítačové gramotnosti

Praha, 6. srpna 2004 – Český rozhlas 1 – Radiožurnál připravuje ve spolupráci se společností Seznam.cz seriál, jehož snahou je přispět k rozvoji počítačové gramotnosti.

Seriál se začal vysílat 31. července a jeho vysílání je zatím plánováno do poloviny listopadu 2004. Každou sobotu v 10:35 vysílá stanice ČRo 1 – Radiožurnál jeden díl. Přepis seriálu naleznou posluchači na http://www.izur­nal.cz zpravodajsko- publicistickém serveru ČRo 1 Radiožurnálu (rubrika poradna – počítače a internet). Seriál je spojen se soutěží, ceny věnuje Seznam.cz. Snahou nejnavštěvova­nějšího internetového portálu v ČR je přispět ve spolupráci s veřejnoprávním rozhlasem k rozvoji počítačové gramotnosti. Vedle tradičních dovedností jako je schopnost číst, psát a počítat, lze dnes počítačovou a internetovou gramotnost považovat za součást všeobecného vzdělání. Seznam.cz si je vědom, že moderní komunikační technologie významnou měrou přispívají k rozvoji člověka i celé společnosti a jejímu ekonomickému růstu.

Tiskové zprávy, statistiky a další informace o aktivitách společnosti Seznam.cz, a.s. naleznete na PR blogu Seznam.cz na adrese http://PR.seznam.cz

Kontakt:

Hana Bakičová
Tisková mluvčí
Seznam.cz, a.s.
hana.bakicova@fir­ma.seznam.cz
tel +420 234 694 111
gsm +420 602 259 026
http://PR.seznam.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).