Hlavní navigace

Seriál PŘEŠLAPY se vrací na Prima LOVE

[Tisková zpráva] Udělali jste nedávno nějakou „botu“? Myslíte si, že se z vašeho průšvihu jen tak nevyhrabete? Teď už na to nebudete sami. Chybovat je lidské a zodpovědnost za své činy se snažíme někdy zahladit doztracena. O tom vědí své i postavy seriálu Přešlapy, který si tentokrát budou moci vychutnat diváci Prima LOVE.

Sdílet

Je jim kolem třiceti a musejí se poprat se spoustou nástrah, které se nevyhýbají ani nám. Jejich osudy jsou různé – a přece je spojuje touha po nalezení smyslu života a obyčejné spokojenosti. Začínající vztah, obohacení letitého společného soužití, výchova dětí, kariérní postupy a další podobné atributy řeší hrdinové seriálu Přešlapy.

Připomeňte si známé tváře, jako jsou David Matásek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová nebo Soňa Norisová, v seriálu, jehož tři série si diváci Televize Prima velmi oblíbili.

Známá filmová kritička publikující pro MF Dnes Mirka Spáčilová po uvedení první řady seriál přirovnala vzhledem k humornému a otevřenému vztahu k sexu k megaúspěšnému americkému komediálnímu seriálu Přátelé.

Příznivci Prima LOVE budou moci první díl seriálu Přešlapy vidět poprvé už 16. srpna po dvaadvacáté hodině. Repríza dílu bude následovat hned další den ráno, a tak ti, kteří nestihnou seriál večer, nastartují den s partou sympatických třicátníků.