Hlavní navigace

Seriál První krok v CS 15-54 nejsledovanějším pořadem dne

[Tisková zpráva] Šestý díl tanečního seriálu První krok, který TV Nova odvysílala ve středu 28. března od 20:00, zaznamenal podíl na sledovanosti v CS 15-54 ve výši 27,36 %, čímž se v této cílové skupině stal nejsledovanějším nezpravodajským pořadem dne. Celkem včerejší epizodu s názvem Napomádovaní frajeři sledovalo 873 tisíc diváků (CS 4+).

Sdílet

Praha, 29. března 2012 – Další pokračování seriálu režiséra Jiřího Vejdělka z prostředí taneční akademie včera zaujalo největší podíl diváků v CS 15–54, a První krok se tak stal nejsledovanějším nezpravodajským pořadem dne. Celkově jej sledovalo 873 tisíc diváků v CS 4+. Seriál, který televize Nova připravila především pro mladé diváky, včera dosáhl v nejmladší CS diváků 15–24 let 37,13 % podílu na sledovanosti. Nejlépe si vedl v cílové skupině mladých divaček ve věku 15–24 let, u nichž zaznamenal podíl na sledovanosti ve výši 45,09 %.

V dalším díle, nazvaném Týden lásky, diváci uvidí herecký, taneční a pěvecký maraton na téma láska. Učitelé na akademii totiž vybrali pro své svěřence na jeden týden téma Láska. Na hodině zpěvu studenti zpívají zamilované písničky. Na hodinách herectví si navzájem vyznávají lásku, ale chybí jim emoce. Najdou je alespoň ve svém reálném životě?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).