Hlavní navigace

Seriál Televize Prima COOL vyhrál Aeronautila

[Tisková zpráva] Na Festivalu fantazie (1.–11. 7. 2010) vyhrál v anketě Aeronautilus v kategorii Nejlepší seriál titul Teorie velkého třesku, který v minulém roce vysílala Televize Prima COOL. Fanoušci v anketě ohodnotili dramaturgii nového TV programu FTV Prima nejen zmíněným oceněním, ale také faktem, že všechny seriály, které byly v dané kategorii nominovány, rovněž pocházely z vysílání TV Prima COOL. Šlo o tituly Futurama, Chuck, Angel a Heuréka.

Sdílet

Festival fantazie se pravidelně koná na začátku července v Chotěboři. Jde o největší setkání příznivců virtuálních světů – fantastiky seriálové, filmové, literární, herní a jiné. Potkávají se tu science-fiction, fantasy, horory i mytologie.

V anketě Aeronautilus dávají fanoušci hlasy svým oblíbeným dílům v několika kategoriích. Kategorie Nejlepší seriál vysílaný v loňském roce byla letos vyhlášena poprvé. Samotná trofej Aeronautilus má podobu netradiční skulptury kosmické lodi z nesmrtelného románu Zápas s nebem českého klasika J. M. Trosky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).