Hlavní navigace

Seriál Ulice ukončil svou první sezónu

[Tisková zpráva] TV Nova včera odvysílala poslední díl první sezóny nekonečného seriálu Ulice. K obrazovkám včera usedlo 1093 tisíc diváků, což je 46 % všech, kteří daný čas trávili ve společnosti televize. Celkově si seriál Ulice podle výsledků sledovanosti získal široké publikum, dokonce ho sledovalo více diváků, než zpravodajské pořady konkurenčních stanic. Po dobu vysílání první sezóny navíc přitahoval k obrazovce TV Nova každý všední den v podvečer stále více diváků. Narůstající zájem o příběhy postav, které žijí a často i pracují v jedné ulici, dokazují stále rostoucí hodnoty podílu na trhu (share). Např. v kategorii ženy 15 – 24 let činil průměrný měsíční podíl na sledovanosti za měsíc leden 61 %, v červnu tato hodnota dosahovala již 70 %.

Sdílet

Diváci se na svůj oblíbený seriál mohou těšit opět hned po prázdninách, kdy TV Nova odvysílá celovečerní úvodní díl druhé sezóny. Ten byl natáčen mimo hostivařské studio a přinese zásadní posuny děje, aby se mohli zapojit i noví diváci. Prázdninového volna si nyní užijí i herci a štáb. Dnešní den, tedy 30. červen 2006, je posledním natáčecím dnem až do 21. srpna 2006, kdy se natáčení opět rozběhne v plném proudu. Prázdninové období volna bude využito k opravám a rekonstrukcím studií, takže se diváci mohou těšit nejen na nové postavy – Martin Dejdar v roli Davida, Renata Víznerová – Prokopová v roli Karolíny, ale i na nová prostředí a dramatické posuny v ději postav již známých.

A protože se žádný, i když dočasný, konec příjemného a úspěšného natáčení neobejde bez „dotočné“, i naši herci a štáb dostali pozvání od šéfa projektu Radka Bajgara a producenta Michala Reitlera na slavnostní poslední setkání před prázdninami. Nechyběla slova díků, promítání fotografií z příprav na seriál, natáčení samotného ani společných aktivit mimo hostivařské ateliéry, tanec, zpěv a loučení před krátkým obdobím bez Ulice.

Seriál Ulice přeje krásné léto!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).