Hlavní navigace

Seriál Ztraceni IV v zářijovém maratonu na AXN

[Tisková zpráva] Kanál AXN připravil na 7. září od 13:00 osmihodinový maraton první poloviny čtvrté řady úspěšného seriálu Ztraceni. Po prvních osmi dílech nasadí AXN druhou půlku čtvrté řady tohoto oblíbeného seriálu - premiérové epizody budou moci diváci sledovat každou neděli vždy od 21:00 hodin.

Sdílet

V prvním díle čtvrté řady si nikdo není jistý, zda Naomi, která se na ostrov dostala jako poslední, mluví pravdu a jestli loď, o níž se zmínila, je opravdu přijela zachránit. Dochází k hádkám a poté, co Jack dokonce napadne Lockea, se trosečníci rozdělí do dvou skupin. Později sledujeme Hurleye, tu na ostrově, tu zpátky doma, ale on sám si není jistý, zda to, co vidí, je realita nebo jen halucinace.

Ve čtvrté řadě se diváci seznámí i s několika novým postavami. Patří k nim čtyři členové Naomina týmu, kteří seskočili na ostrov padákem. Jedním z nich je bláznivě vyhlížející přírodovědec Faraday (Jeremy Davies – Zachraňte vojína Ryana), který kupodivu zná Jackovo jméno. Později se objeví Miles, nervózní čínský mladík, který je schopen komunikovat s mrtvými. Dále je tu Lapidus, jehož hraje Jeff Fahey, a nakonec zdánlivě křehká blondýnka Charlotte, antropoložka, která se fanaticky zajímá o osud letu 815 a našla při vykopávkách v Tunisku něco, co bude mít veliký význam… A pokud budete mít trpělivost, dozvíte se, proč sem dorazila právě Naomi a její druhové. Některé otázky však zůstávají nezodpovězené. Kdy zjistíme, proč letadlo ztroskotalo? A zda ti, co nehodu přežili, jsou na ostrově sami?

Více informací o seriálu a o hereckém obsazení můžete najít na webových stránkách www.axn.cz/lost4, které AXN speciálně věnovala čtvrté řadě seriálu Ztraceni. Návštěvníci webových stránek si mohou stáhnout řadu dalších zajímavostí a bonusů a vyhrát značkové dárky od AXN. A také se budou moci zúčastnit fóra a zvolit svou nejoblíbenější postavu seriálu.

Září bude ve znamení návratu největších seriálů, které byly premiérově uvedeny právě na AXN: Kriminálka New York IV a Myšlenky zločince III. Diváci se ale mohou těšit i na nové díly a také na skvělé nové seriály, jako je Painkiller Jane, či na šestou řadu Policejní odznak – a také na celou řadu klasických filmů, z nichž se zmiňme alespoň o titulech Krotitelé duchů, či Nevidím zlo, neslyším zlo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).