Hlavní navigace

SERIÁLY TELEVIZE PRIMA ZDARMA NA IPRIMA.KINOMANIA.CZ

[Tisková zpráva] Seriály Televize Prima ve vysoké kvalitě a zdarma si mohou ode dneška půjčit uživatelé internetu. Televize Prima prostřednictvím služby Prima iVideo spolu se sítí on-line videopůjčoven Kinomania.cz spouští na společné adrese www.iprima.kinomania.cz v Česku unikátní službu bezplatného přístupu k seriálům.

Sdílet

Uživatelé půjčoven tu naleznou v první fázi seriály Velmi křehké vztahy, Bazén a Letiště, chybět nebude ani první řada úspěšného formátu Jak se staví sen. „Internet je pro nás důležitou součástí podpory televizního vysílání. Proto jsme se jako první v České republice rozhodli k bezplatnému půjčování naší vlastní produkce. Postupně chceme nabízené portfolio pořadů rozšiřovat,“ řekl dnes generální ředitel Televize Prima Marek Singer.

Provozovatelem Kinomania.cz je společnost Národní broadbandová knihovna, a. s. „Jsme rádi, že můžeme nabídnout právě pořady Televize Prima a přiblížit se vyspělému světu, kde bezplatný přístup k seriálům financovaný reklamou je jedním ze slibných obchodních modelů,“ řekl Róbert Mitka, výkonný ředitel společnosti. Už nyní Kinomania.cz zahrnuje 12 partnerských videopůjčoven s potenciálem zasáhnout 3,5 mil. internetových uživatelů. Spojení s Televizí Prima proto považuje za další významný krok k legálnímu zpřístupnění kvalitního video obsahu na internetu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).