Hlavní navigace

Série ATP Masters pokračuje na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Fanoušci bílého sportu se mohou těšit na čtrnáctidenní tenisový maratón na Galaxii sport, který odstartuje již toto pondělí 6. srpna 2007 přímými přenosy z kanadského Montrealu. Zde se od 4. - 12. srpna uskuteční Rogers cup, další turnaj ze série ATP Masters. Následující týden se přesuneme do Spojených států amerických, konkrétně do města Cincinnati, které bude již tradičně od 10. - 19. srpna hostit Western & Southern Financial Group Masters.

Sdílet

V Hradci Králové 2. srpna 2007 – Na obou turnajích se představí plejáda nejlepších tenistů současnosti. Jak v Montrealu, tak i v Cincinnati přislíbila svoji účast kompletní světová desítka včele se světovou jedničkou Rogerem Federerem a jeho věčným rivalem Španělem Rafaelem Nadalem. Loňský vítěz turnaje v Cincinnati Američan Andy Roddick, aktuálně třetí hráč světa, si na nedávném turnaji v Indianapolis stěžoval na začínající nemoc, ale na nadcházejících turnajích série ATP Masters by neměl chybět. Vedle již zmiňovaných borců se zde utkají o cenné body do světového žebříčku také čeští a slovenští reprezentanti včele s desátým tenistou světa Tomášem Berdychem a Dominikem Hrbatým.

Oba turnaje jsou jakousi nepsanou generálkou před finálovým grandslamem sezony US Open, a proto bude zajímavé sledovat aktuální formu všech adeptů na vítězství. Kdo ji zvládne nejlépe? Sledujte přímé přenosy z turnajů série ATP Masters na Galaxii sport.