Hlavní navigace

Série ATP Masters pokračuje na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Tentokrát Galaxie sport nabídne tenisovým příznivcům přímé přenosy z dalšího turnaje série ATP Masters ze španělského Madridu, který se koná od pondělí 16. října a vyvrcholí v neděli 22. října.

Sdílet

V Hradci Králové 12. října 2006 – Tenisový turnaj ze španělského Madridu je další ze série ATP Masters, který budou diváci moci sledovat na Galaxie sport. Minulý ročník byl plný skvělých výkonů a nejen tenisoví fanoušci si jistě pamatují loňské finále, které patřilo k největším bitvám celé sezony. V něm se utkali domácí miláček publika Rafael Nadal a Chorvat Ivan Ljubičič. Utkání nakonec skončilo lépe pro Španěla, který po pětisetové bitvě dotáhl zápas do vítězného konce. Zopakuje Rafael Nadal svůj loňský triumf? Velkým soupeřem mu bude již tradičně světová jednička Roger Federer, ale také kompletní desítka nejlepších tenistů současnosti. Z Čechů a Slováků se určitě objeví Tomáš Berdych a Dominik Hrbatý. Další se poperou o účast v kvalifikaci. Chybět však bude loňský čtvrtfinalista Radek Štěpánek, který je dlouhodobě zraněný.

Blíží se závěr sezony a hráči kolem osmé příčky žebříčku Indesit ATP Race budou potřebovat každý bod, aby oživily šance na účast v Turnaji mistrů.