Hlavní navigace

Série ATP Masters pokračuje v Hamburku

[Tisková zpráva] Ze slunné Itálie se tenisová špička příští týden přesune do německého Hamburku, kde se od soboty 12. května uskuteční v pořadí již pátý turnaj série ATP Masters. Tenisové centrum Rothenbaum přivítá opět ty nejlepší z nejlepších.

Sdílet

V Hradci Králové 10. května 2007 – Účast na turnaji potvrdili již všichni hráči z první desítky světového žebříčku, včetně světové jedničky Švýcara Rogera Feredera. K radosti domácího publika se v Hamburku představí i německá tenisová naděje mladíček Benjamin Becker, který se do hlavní soutěže dostal po odhlášení Maria Ančiče. Chorvatský reprezentant v těchto dnech bojuje s mononukleosou a od tenisu si musí dát na nějaký čas pauzu.

Do loňského finále se probojoval český reprezentant Radek Štěpánek, kterého však doslova převálcoval Španěl Tommy Robredo jasným výsledkem 3–0 na sety. Nicméně od roku 1991, kdy zde triumfoval český reprezentant Karel Nováček, to byl největší úspěch českého tenisu na tomto turnaji. Vedle již zmiňovaného Radka Štěpánka se v Hamburku představí již tradičně i Tomáš Berdych a Dominik Hrbatý.

Sledujte zápasy nejen českých a slovenských tenistů na dalším z turnajů série ATP Masters v přímých přenosech na Galaxii sport! Začínáme v pondělí 14. května v 11:05 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).