Hlavní navigace

Série ATP Masters se přestěhovala na evropskou antuku

[Tisková zpráva] Od dnešního dne, 21. dubna, až do neděle 27. dubna si mohou diváci v přímých přenosech na Galaxii sport vychutnat nejlepší světový tenis. Prestižní tenisová série ATP Masters se totiž po dvou turnajích v USA přestěhovala na evropskou antuku do Monte Carla.

Sdílet

Praha 21. dubna 2008 – Prestižní tenisová série ATP Masters se po dvou turnajích v Indian Wells a v Miami přestěhovala ze Spojených států do evropského daňového ráje a vyhledávaného útočiště nejen profesionálních tenistů Monte Carla.

Turnaj ATP Masters Monte Carlo 2008, dotovaný částkou 2 270 000 Euro, který sami hráči vloni vyhlásili za nejlepší turnaj roku 2007, také letos přiláká nejužší světovou špičku a diváci u televizních obrazovek si tak opět přijdou na své. V roli obhájce titulu se představí světová dvojka, Španěl Rafael Nadal, který si jistě bude chtít spravit náladu po zaváhání ve finále v Miami, kde ho ve dvou setech porazil ruský tenista Nikolaj Davyděnko. Ani on, čtvrtý hráč světového žebříčku, nebude v Monte Carlu chybět.

Obzvlášť silnou motivaci bude mít v Monte Carlu nejlepší tenista posledních let, švýcarský hráč Roger Federer, který letos zatím stále marně čeká na první titul a podle svých vlastních slov se na začátek antukové sezóny moc těší. Z první desítky bude v Monte Carlu bohužel chybět zřejmě jediný hráč – zraněná česká jednička Tomáš Berdych. Jeho daviscupový spoluhráč Radek Štěpánek si na turnaji v Monte Carlu určitě zahraje.

Přesun tenisové série ATP Masters z USA do Evropy s sebou přinesl příznivější časové pásmo, a tak si ten nejlepší světový tenis mohou diváci vychutnat v přímých přenosech Galaxie sport od dnešního dne, 21. dubna, až do neděle 27. dubna v následujících časech:

ATP - TZ