Hlavní navigace

Série turnajů Mistrovství Evropy v beachvolejbalu začíná na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Hokejová a fotbalová sezona na Galaxii sport vrcholí a programová nabídka se pozvolna začíná přeorientovávat na letní sporty. Již o tomto víkendu vypukne v rakouském St. Pöltenu první turnaj Nestea European Championship Tour a Galaxie sport u toho nebude chybět.

Sdílet

V Hradci Králové 17. května 2007 – V letošním roce připravujeme celou řadu přímých přenosů a záznamů z kompletního evropského šampionátu beachvolejbalu – Nestea European Championship Tour. V přímém přenosu divákům přineseme semifinálová a finálová utkání ze všech pěti prestižních turnajů včetně šestého finálového ze španělské Valencie.

Na prvním turnaji se představí kompletní česká špička. V mužském poli budou Českou republiku reprezentovat dvojice Josef Beneš a Petr Beneš, Pavel Kolář a Martin Tichý, Přemysl Kubala a Jaroslav Pavlas, Robert Kufa a Pavel Rotrekl. V ženském poli se pak představí Lenka Háječková a Petra Novotná, Hana Klapalová a Tereza Petrová, Šárka Nakládalová a Eva Ryšavá, Soňa Nováková a Iva Štorková, Kateřina Tychnová a Markéta Tychnová. Slovensko v Rakousku budou reprezentovat dva ženské páry – Dominika Nestarcová s Danou Ďuržovou a Aida Lennaerts s Luciou Michalovičovou.

Přímými přenosy Vás provedou komentátoři Galaxie sport Jan Velart a Tomáš Lörincz, kteří si k sobě budou zvát zajímavé hosty z českého beachvolejbalového zákulisí.

Sledujte přímý přenos 1. semifinále žen již tuto sobotu 19. května v 17:30 hodin na Galaxii sport!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).