Hlavní navigace

Server Blesk.cz spustil novou sekci „Pro muže“

[Tisková zpráva] Online nejčtenějšího českého deníku Blesk – server Blesk.cz – je nově rozšířený o sekci věnovanou speciálně mužům. Blesk.cz „Pro muže“ nabízí čtenářům na jednom místě pikantní zprávy, umělecké erotické fotografie, příběhy úspěšných podnikatelů nebo novinky o technických "hračkách", které by jinak pracně hledali na desítkách webových stránek.

Sdílet

Blesk.cz „Pro muže“, vyladěný do moderního designu, obsahuje vše, co muž na internetu obvykle hledá. Kromě rubrik s fotografiemi a videi krásných dívek nabízí sekce návštěvníkům humorně laděnou sexuální „Úchylnou poradnu“ doktora Zvíře, fotografie a recenze luxusních aut nebo rubriku „Hračky pro muže“ s top zprávami ze světa elektroniky, mobilů a internetu.

„Snažíme se v co nejkratší době dostat Blesk.cz do první ligy českých webů, a toto je logický krok na této cestě," komentuje sekci „Pro muže“ Ivan Hamšík, šéfredaktor serveru Blesk.cz.

Blesk.cz – nejčtenější deník na internetu – který v březnu letošního roku dosáhl na hranici milionu uživatelů, chystá v průběhu roku 2009 pro své čtenáře řadu dalších novinek.

Blesk.cz, nejčtenější deník na internetu, se nevyhýbá žádným tématům a přináší přehledné aktuální zpravodajství, zajímavosti a senzace z domova i ze světa doplněné rozsáhlým obrazovým materiálem. Pravidelně se věnuje servisním tématům jako je cestování, zdraví, vše pro ženy, auto-moto, vzdělávání a bydlení, které jsou plné rad a doporučení.

Vydavatelství Ringier ČR, patřící pod švýcarský mediální koncern Ringier AG, je s více než 3,8 miliony čtenářů největším vydavatelem periodického tisku v České republice. Do portfolia firmy patří nejčtenější deník Blesk, deníky Aha! a Sport a časopisy Reflex, ABC, Blesk pro ženy, Blesk zdraví, Blesk Křížovky a Blesk Hobby. Společnost provozuje internetové servery www.blesk.cz, www.ahaonline.cz, www.deniksport.cz, www.reflex.cz a www.iabc.cz. Více informací najdete na www.ringier.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).