Hlavní navigace

Server Blesk.cz v novém

[Tisková zpráva] Internetový deník Blesk.cz – „nejčtenější noviny na internetu“ – zmodernizoval a zpřehlednil svůj vzhled i obsah.

Sdílet

Server Blesk.cz se čtenářům představil v novém kabátě. Cílem bylo stránky „nejčtenějších novin na internetu“ provzdušnit, zmodernizovat a zpřehlednit – změna tak nepostihla pouze grafický design, ale i systém řazení zpráv či uspořádání rubrik. Naprostou novinkou je také box „Zprávy za 24 hodin“, umístěný nahoře na homepage a obsahující přehled top informací z uplynulého dne.

Šéfredaktor online titulů vydavatelství Ringier ČR Ivan Hamšík, pod jehož vedením vývoj nové podoby serveru Blesk.cz probíhal, dodává: „Zároveň jsme ale chtěli, aby změny pro čtenáře nebyly příliš radikální, aby poznali svůj starý dobrý Blesk.cz.“

Další novinky chystá Blesk.cz uvádět v rychlém sledu v průběhu celého podzimu.

Blesk.cz, nejčtenější deník na internetu, je online verze nejprodávanějšího tuzemského deníku Blesk. Server nabízí přehledné aktuální zpravodajství z domova i ze světa, zajímavosti a senzace ze showbyznysu, doplněné rozsáhlým foto i video materiálem. Jeho součástí jsou také servisní rubriky, rubriky pro ženy a muže či sekce s videi a zábavou.

Vydavatelství Ringier ČR, patřící pod švýcarský mediální koncern Ringier AG, je s více než 3,8 miliony čtenářů největším vydavatelem periodického tisku v České republice. Do portfolia firmy patří nejčtenější deník Blesk, deníky Aha! a Sport a časopisy Reflex, ABC, Blesk pro ženy, Blesk zdraví, Blesk Křížovky a Blesk Hobby. Společnost provozuje internetové servery www.blesk.cz, www.ahaonline.cz, www.deniksport.cz, www.reflex.cz a www.iabc.cz. Více informací najdete na www.ringier.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).