Hlavní navigace

Server PLAY.CZ začal vysílat na internetu nové pražské Rádio SPIN 96,2 FM

[Tisková zpráva] Praha, 26. března 2007 – PLAY.CZ, největší a stále rostoucí broadbandový server v České republice Vám představuje nové Rádio SPIN.

Sdílet

„Rádio Spin není rádiem pro každého..jasně vyprofilované rádio, které je na pražském trhu od 1.1.2007 sklízí velké ohlasy. HipHop, R&B, Soul a black music. To je hudba, kterou můžete každý den poslouchat prostřednictvím rádia Spin na frekvenci 96,2 FM. Od března se navíc dozvíte jak získat studijní pobyt na Maltě a to zcela zdarma. Radio Spin – Be In!“ říká Zuzana Příhodová, obchodní ředitelka Rádia SPIN.

PLAY.CZ, který zajišťuje internetové vysílání Rádia Spin, nabízí všem posluchačům možnost poslouchat ve formátu Windows Media Audio a to ve třech kvalitách 32, 64 a 128 kbps.

Společnost LIVE.CZ a.s., je vlastníkem a provozovatelem serveru PLAY.CZ. Specializuje se na streamingové služby pro rádia. Zajišťuje technické řešení internetového vysílání více než 70 českých rádií. Celková měsíční návštěvnost serveru PLAY.CZ je 360 000 unikátních návštěvníků (UV).