Hlavní navigace

Serverová řešení TrustPort na dva měsíce zdarma

[Tisková zpráva] Brno, 13. 1. 2009 – Společnost TrustPort vstupuje do nového roku s atraktivní formou prodejní podpory. Týká se serverového řešení TrustPort Net Gateway, určeného k ucelené ochraně podnikové sítě, a TrustPort WebFilter, zaměřeného na zastavení nežádoucího používání webu. Obchodní partneři se mohou těšit na zajímavou nabídku.

Sdílet

Až do poloviny března budou mít zájemci z řad soukromých podniků i veřejné správy možnost objednat si na zkušební dvouměsíční dobu produkt TrustPort Net Gateway nebo TrustPort WebFilter. Výrobce zdarma zajistí implementaci řešení u zákazníka a po celou zkušební dobu mu bude poskytovat bezplatnou technickou podporu.

Zákazníci budou mít dostatek času sami se přesvědčit, že řešení TrustPort Net Gateway a TrustPort WebFilter splňují vysoké nároky, kladené na firemní bezpečnostní software. Rozhodnutí přijmout tuto nevšední nabídku zákazníka nijak nezavazuje po uplynutí dvouměsíční doby produkt zakoupit.

Promoakce bude trvat od 15. 1. do 15. 3. 2009. Implementace zdarma se vztahuje na zákazníky, kteří produkty TrustPort Net Gateway a TrustPort WebFilter využijí pro ochranu dvou set a více počítačů. Jakmile skončí zkušební doba, zákazník bude mít k dispozici ověřené a odladěné bezpečnostní řešení, které stačí jednoduše aktivovat pomocí zakoupeného licenčního klíče.

TrustPort Net Gateway zahrnuje jak antivirovou ochranu webového provozu ve firmě, založenou na kombinaci několika skenovacích motorů významných světových výrobců, tak antivirovou a antispamovou kontrolu poštovního provozu. Kromě toho nabízí spolehlivé zabezpečení vzdáleného přístupu do sítě pomocí šifrování a certifikátů.

TrustPort WebFilter umožňuje optimalizovat využití internetového připojení, a to tak, že omezí surfování na nebezpečných a nežádoucích webech. Při použití tohoto řešení dochází k eliminaci celé řady rizik, včetně virové nákazy z typických kategorií infikovaných stránek a možnosti postihu za nelegální stahování autorských děl a softwaru ve firmě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).