Hlavní navigace

SERVERY.CZ -- největší webhostingová služba i na konci roku 2001

[Tisková zpráva]

Sdílet

SERVERY.CZ – největší webhostingová služba i na konci roku 2001

Praha, 10. prosince 2001 – Dle prestižní studie společnosti Internet Info – Webhosting a serverhosting, která vyšla 6.12.2001, je služba společnosti Globe Internet – SERVERY.CZ s velkým odstupem stále největším poskytovatelem webhostingu v České republice, následována společnostmi P.E.S., Czechia-Zoner a IOL-Český Telecom.

V současnosti hostuje služba SERVERY.CZ více než 16.000 doménových jmen a přes 6.500 internetových serverů. V nabídce je 12 variant sdíleného a dedikovaného hostingu na platformách Linux, Windows 2000, Lotus Domino, Solaris a AIX v ceně od 149,– Kč měsíčně.

Pro klienty služby SERVERY.CZ je na rozdíl od konkurenčních služeb k dispozici živý helpdesk 24 hodin denně, bezplatné řešení elektronického obchodu GESTO včetně integrace všech variant online plateb PLATBA.CZ, nástroj pro automatickou tvorbu WWW stránek Elegant a v neposlední řadě i bezplatné získání osobního certifikátu pro zabezpečenou komunikaci od Certifikační Autority Globe Internet.

Díky kvalitě poskytovaných služeb si SERVERY.CZ jako partnera pro poskytování webhostingu vybral největší český portál SEZNAM.CZ (sweb.cz), prestižní zpravodajský server MOBIL.CZ (web.mobil.cz) a nejnavštěvovanější server na Slovensku ZOZNAM.SK (zweb.sk).

Kontakt:

GLOBE INTERNET, s.r.o.
Mgr. Jakub Ditrich
jednatel
Tel.: +420 2 3536 5000
Fax: +420 2 3536 5009
e-mail: jakub.ditrich@glo­be.cz

Informace o studii Internet Info, s.r.o. jsou umístěny na adrese: http://www.iin­fo.cz/studie_web­.phtml Text této zprávy je v elektronické podobě umístěn na adrese: http://tz.globe.cz/ Informace o službě SERVERY.CZ získáte na adrese http://servery.cz/