Hlavní navigace

Servodata rozšiřují spolupráci s Adobe

[Tisková zpráva] Servodata se budou nově soustředit na podporu technologií Adobe v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, utilit, logistiky a v dalších segmentech komerční sféry

Sdílet

Praha, 1. září 2010 – Společnost Servodata a.s., přední evropský distributor infrastruktury podnikových řešení a licenční specialista, oznamuje rozšíření spolupráce se společností Adobe. Servodata budou nově podporovat implementaci technologií Adobe v segmentu bankovnictví, pojišťovnictví, utilit, logistiky a v dalších oblastech komerční sféry. V současnosti jsou Servodata autorizovaným resellerem produktů Adobe a CLP (Cumulative Licensing Program) resellerem pro oblast školství.

Speciální prodejní programy, připravované Servodaty společně s Adobe a dalšími obchodními partnery, umožní zákazníkům z nově podporovaných oborů efektivně využívat licence produktů Adobe a budou rovněž podporovat automatizaci business procesů. Přínosem pro zákazníky bude především zjednodušená evidence licencí produktů Adobe a s tím spojená úspora nákladů na pořizování softwaru.

„Servodata vnímáme jako silného a spolehlivého partnera, proto velmi vítáme rozšíření naší spolupráce na další segmenty trhu,“ říká Vladimír Střálka, Country Sales Manager společnosti Adobe.

„V nově podporovaných segmentech pro prodej produktů Adobe vidíme velký obchodní potenciál. Společně s našimi partnery podpoříme prodej produktů Adobe, které jsou v mnoha oblastech standardem, optimálními modely implementace a správy licencí,“ dodává k rozšíření spolupráce s Adobe Martin Malý, obchodní ředitel společnosti Servodata.

O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím  – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

O společnosti Servodata
Servodata jsou evropským distributorem ICT řešení s dlouhodobou specializací na oblast podnikové infrastruktury. Portfolio zahrnuje storage produkty a komponenty pro ukládání dat, bezpečnostní technologie a infrastrukturní software včetně licenční správy. Servodata patří s konsolidovaným obratem 1,267 miliardy korun v roce 2009 do první třicítky ICT společností na českém i slovenském trhu. Dynamicky se rozšiřující síť obchodních partnerů Servodat čítá více než 500 společností.

Společnost získala certifikace Systému řízení jakosti ISO 9001:2000, Systému řízení bezpečnosti informací ISO 27001:2005 i certifikaci „TAJNÉ“ udělenou Národním bezpečnostním úřadem. Servodata mají jako Value Added Distributor přímý vztah k výrobcům, spolupracují s partnerskými sítěmi dodavatelů řešení, systémových integrátorů a prodejců. Od založení v roce 1991 působí v regionu EMEA, s centrálou v Praze a pobočkou v Bratislavě.

Další informace najdete na webových stránkách www.servodata.cz.