Hlavní navigace

Sestřihy fotbalové ligy i reprezentace exkluzivně na iDNES.cz

[Tisková zpráva] Praha, 2. srpna 2010 - Zpravodajský server iDNES.cz jako jediný připravil na internetové adrese www.idnes.cz/fotbal sestřihy ze všech utkání Gambrinus ligy: góly a důležité momenty fotbalových zápasů. Každý čtenář má možnost přehrát si to nejzajímavější z letošního ročníku české nejvyšší soutěže, kolikrát bude chtít, a to výhradně na iDNES.cz. To vše s původním komentářem.

Sdílet

Kromě ligových sestřihů najdete na iDNES.cz i reportáže z domácích zápasů národního týmu i výběru do 21 let.

„Fotbalové sestřihy z Gambrinus ligy jsou atraktivním obsahem pro naše čtenáře a my jsme rádi, že jim je můžeme nabízet. Potvrzuje se, že se pomalu stírají rozdíly mezi internetem a televizí, ba naopak, internet jde ještě dál a nechává volbu co a kdy sledovat na fanouškovi,“ řekl ředitel iDNES.cz Jaroslav Kábele.

„Kromě sestřihů všech gólů chceme nabízet i další významné momenty, jako jsou sporné ofsajdy, fauly, plivance a podobně, a za pomoci videa na internetu je analyzovat,“ dodal Kábele.

Portálu iDNES.cz práva poskytla společnost KPS Sport. „iDNES.cz je pro nás zárukou seriózního zpravodajského přístupu, jehož cílem je nejenom přinášet zajímavé informace, ale rovněž podporovat český fotbal,“ prohlásil Roman Ječmínek, ředitel KPS Media, která koupila práva na fotbalovou Gambrinus ligu a zápasy reprezentace.

„Jsme rádi, že český fotbal dostane další podporu, a to v moderním médiu, které už dnes navštěvuje několik stovek tisíc lidí denně. Kvalitního servisu iDNES.cz pro fotbalové fanoušky si vážíme a tato služba ho posunuje ještě dál,“ poznamenal šéf fotbalového svazu Ivan Hašek.

Sestřihy naleznete na adrese: www.idnes.cz/fotbal

O mediální skupině MAFRA:
Mediální skupina MAFRA sdružuje pod svou střechou produkty ze všech oblastí mediálního trhu. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník MF DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny, kategorii bezplatných deníků zastupuje deník Metro.

Zpravodajské portfolio doplňují nejdůvěryhodnější zpravodajský portál iDNES.cz a server Lidovky.cz, dalším portálem je pak jobdnes.cz pro vyhledávání zaměstnání.

Do skupiny patří i dvě pražská rádia – Expresradio 90,3 FM a rádio Classic FM a hudební televize Óčko.