Hlavní navigace

Setká se konečně Ozzák se svým idolem Ozzy Osbournem?

[Tisková zpráva] Svérázný metalista Ozzák, hrdina úspěšného sitcomu Comeback, vyrazí společně s celou partou na koncert svého hrdiny Ozzyho Osbourna, který zahraje v sobotu 28. srpna 2010 na rockovém megakoncertu Řípfest. A možná se tam Ozzák i se svým idolem konečně osobně setká!

Sdílet

Praha, 3. srpna 2010 – Je jednoduchý, přímý, naivní, po většinu času na zabití… ale hlavně je náš! Ozzák v podání herce Martina Dejdara, který je hrdinou původního sitcomu televize Nova Comeback, trumfne počtem fanoušků nejednu hvězdu populární hudby. Jen on sám měl doposud na svou vysněnou star smůlu. To by se ale mohlo změnit na rockovém megakoncertu Řípfest, který se uskuteční v sobotu 28. srpna 2010 pod Řípem a kam se Ozzák s celou partou za Comebacku chystá vyrazit.

Opravdu se Ozzákovi konečně podaří setkat se osobně se svým idolem Ozzy Osbournem? Odpověď na tuto otázku zatím zůstává zahalena tajemstvím. Jisté ale je, že s Ozzákem přijedou na festival všichni jeho „spoluhráči“ z Comebacku, kteří na místě uspořádají pro své fanoušky autogramiádu. Bude to vůbec poprvé od vzniku Comebacku, kdy se fanoušci budou moci setkat se všemi oblíbenými postavami z Comebacku a získat jejich podpis.

Více informací a pozvánku od samotného Ozzyho Osbourna najdete na www.nova.cz/co­meback

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).