Hlavní navigace

Setkání s hvězdou Janou Hlaváčovou

[Tisková zpráva] Tři úžasné proměny Jany Hlaváčové, české filmové, televizní i divadelní superhvězdy: prostá vesnická žena, podvodnice, profesorka houslí. V režii Jiřího Stracha a spolu s Vladimírem Brabcem, Luďkem Munzarem, Josefem Abrhámem, mladým Martinem Donutilem a dalšími v Setkání s hvězdou v neděli v neděli 18. prosince ve 20:00 hodin na Jedničce.

Sdílet

Jana Hlaváčová září na českém hereckém nebi už léta – je hvězdnou stálicí českého filmu, českých televizí i divadelních scén. Svou vrcholnou uměleckou éru prožila v Národním divadle, v posledních letech patří k oporám Vinohradského divadla. Jana Hlaváčová proto nemůže chybět ve volném cyklu České televize

Setkání s hvězdou.
Záměrem této herecké benefice bylo poskytnout umělkyni příležitost blýsknout se v nejrůznějších hereckých polohách. Scénárista Petr Hudský pro ni proto napsal drama Nenávist, komedii Podvodnice a love story Student.

Nenávist
Drama stárnoucí ženy ze současné vesnice se nese spíš v temnější až tragické poloze. Hrdince příběhu totiž lhostejnost mladých lidí vzala muže. Janu Hlaváčovou zde uvidíte po boku Vladimíra Brabce a mladého Martina Donutila.

Podvodnice
Baladická romantická komedie staré kriminálnice, které osud přihrál štěstí, a ona ho dokázala využít. V této povídce si Jana Hlaváčová zahraje se svým mužem Luďkem Munzarem.

Student
Komedie se vším všudy o staré učitelce hudby, která pro štěstí své dcery zapře sama sebe. O její lásku se bude ucházet Josef Abrhám.

Za kamerou celého triptychu stál Martin Šec a režie se ujal Jiří Strach. V jednotlivých příbězích dále hrají: Lenka Krobotová, Filip Cíl, Tatjana Medvecká, Oldřich Navrátil, David Švehlík, Zdeněk Hess, Daniela Hlaváčová, Oldřich Vlach, David Prachař, Jana Preissová, Ladislav Trojan, Jana Pidrmanová, Matěj Hádek, Daniel Fiedler a další

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).