Hlavní navigace

Seznam bloguje

[Tisková zpráva] Svůj vlastní internetový blog otvírá nejnavštěvovanější internetový portál Seznam na adrese seznam.sblog.cz. Otevřenou komunikaci i propojení na blogy nejpopulárnějších služeb nabízí Seznam všem uživatelům, kteří se chtějí o firmě i seznamácích dozvědět mnohem víc.

Sdílet

Seznam blog je prvním celofiremním blogem, který píší sami seznamáci. U každého příspěvku se objevuje fotka se jménem autora a také diskuse, prostřednictvím které se uživatelé mohou s autorem příspěvku spojit.

Témata blogu nastiňují vytvořené kategorie: Technologie, Produkťáci, Obchod a další. Postupem času mohou přibývat další podle toho, jaké příspěvky seznamáci do blogu napíší. Tématicky se zaměří na novinky ve službách, pozvánky, informace o firemním životě nebo třeba na zajímavé zkušenosti získané od uživatelů.

Pro zajímavosti z dalších služeb Seznamu se dá jednoduše prokliknout na blog Mapy.cz, blog fulltextu, blog Skliku, IL blog nebo oficiální PR blog Seznamu.

„Chceme neformálně mluvit o tom, co v Seznamu vyvíjíme, vymýšlíme a co nás nenechává v klidu,“ komentuje vznik Seznam blogu Ivo Lukačovič, sám známý bloger a autor IL blogu.

Oficiální informace o Seznamu nadále zůstávají na PR blogu společnosti http://seznam­.pr.sblog.cz/ a také na webu O Seznamu http://firma.sez­nam.cz/cz/vize-firmy.html jehož odkaz je umístěný v dolní části homepage Seznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).