Hlavní navigace

Seznam.cz bude od 1. března uživatelům na své hlavní stránce přinášet zajímavé Tipy

[Tisková zpráva] Na stránce www.seznam.cz mohou uživatelé od 1. března 2011 využít Tipy, kterými chce Seznam.cz přinést svým uživatelům možnost dozvědět se o něčem, co by se jim mohlo hodit nebo je zaujmout. Tipy budou vycházet ze všech možných i nemožných směrů, bez omezení jen na určité formy, jako jsou třeba – výhodné nákupy. Jedná se o něco navíc, co může uživatelům pomoci se zorientovat v nepřeberném množství informací, se kterými jsou denodenně na internetu konfrontováni.

Sdílet

Výhoda, kterou Tip od Seznam.cz může uživateli přinést, je například zobrazení informace o konání zajímavé výstavy, o výhodném nákupu, netradiční službě, nebo zkrátka o fajn místě, kam se dá vyrazit o víkendu na výlet. Již od samého začátku své existence, Seznam.cz přináší pro pohodlí svých uživatelů všechny možné tipy o počasí, o TV programu atp. Jedná se proto jen o rozšíření aktuální nabídky tipů, které jsou uživatelé v rámci služeb Seznam.cz již zvyklí v různých podobách dostávat. Rozhodně se nejedná o službu, jejíž smyslem je nějaký zásadní vliv na obchodní model společnosti Seznam.cz 

Novinkou je samotné  umístění Tipu, které bude přímo na hlavní stránce www.seznam.cz, a doplní tak informace o denním datu a svátcích. Pokud konkrétní Tip uživatele zaujme, může si rozkliknutím otevřít přímo na hlavní stránce bublinu s podrobnějšími informacemi. V rámci Tipu chce Seznam.cz uživatelům přinést i možnost usnadnění cesty k vybraným nabídkám třeba formou nákupu poukázky za zvýhodněnou cenu. 

„Tip od Seznamu je vlastně takové doporučení od kamaráda, které všichni dobře známe – narazil jsem na prima restauraci, chystám se na výstavu do té nové galerie nebo shánim teď televizi a známý mi doporučil tenhle model,“ říká k nové službě Petr Král, produktový manažer Seznam.cz. 

Zobrazování TIPu nebude nijak striktně pravidelné, ať už svou frekvencí či načasováním. Ti, co navštíví hlavní stránku zrovna v té době, kdy bude aktivní nabídka nějakého benefitu navíc, třeba v podobě nákupu poukázky nebo možnosti získat vstupenky na chystaný koncert, mohou nabídky využít dle svého uvážení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).