Hlavní navigace

Seznam.cz je stále Dobrá značka

[Tisková zpráva]

Sdílet

Seznam.cz je stále Dobrá značka

Praha, 29. března – Společnost Seznam.cz, a. s., získala ocenění čtenářů časopisu Reader's Digest Výběr „Dobrá značka 2004“ v kategorii internetu, a obhájila tak své prvenství z roku 2002.

Ocenění Dobrá značka navazuje na celoevropský průzkum, který pod názvem „European Trusted Brands 2004“ realizovala společnost Reader's Digest ve 14 zemích. Svým rozsahem i metodikou patří tento projekt k nejvýznamnějším svého druhu v Evropě. Hlavním cílem průzkumu je zjistit, jakým značkám spotřebního zboží čtenáři magazínu Reader's Digest Výběr důvěřují. Ze 30 kategorií daného projektu je 10 lokálních, zbývající jsou shodné pro všechny zúčastněné země. Průzkum zahrnuje otázky týkající se důvěry ve značku, v instituce, v profese a ve vládní politiku.

V České republice se projektu zúčastnilo 15,2 % oslovených, což představuje 1 856 respondentů. Celkem odpovědělo ve 14 evropských zemích 29 132 osob. Respondenti hodnotili kvalitu, hodnotu, důvěryhodnost, image a pochopení potřeb zákazníka.

Seznam.cz, a. s., provozuje nejoblíbenější portál českého internetu na http://www.sez­nam.cz s 2,6 milionu unikátních uživatelů v lednu 2004 (zdroj iAudit). Nabízí uživatelům širokou škálu praktických služeb s cílem zajistit maximální spolehlivost a uživatelskou přívětivost.

Tiskové zprávy, statistiky a další informace o aktivitách společnosti Seznam.cz, a.s. naleznete na PR blogu Seznam.cz na adrese http://PR.seznam.cz

Kontakt:
Tomáš Fiala
Tiskový mluvčí a PR manažer
Seznam.cz, a.s.
tomas.fiala@fir­ma.seznam.cz
tel +420 234 694 111
gsm +420 602 178 525
http://PR.seznam.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).