Hlavní navigace

Seznam.cz mění organizační strukturu v technické části firmy

[Tisková zpráva] Ředitel společnosti Seznam.cz Pavel Zima vyhlásil reorganizaci technického a produktového oddělení Seznamu.

Sdílet

Reorganizace proběhla s účinností od 1. března 2009 a dotkla se dvou poměrně velkých částí firmy: technického oddělení a oddělení produktů. Dosud šlo o dva samostatné úseky, vedené technickým ředitelem Vlastimilem Pečínkou a produktovým ředitelem Josefem Šímou.

Nyní se obě oddělení spojují do oddělení Výzkumu a vývoje, jehož vedením byl pověřen Vlastimil Pečínka. Kromě vývoje v Praze a Brně sem budou patřit také dosavadní produktoví manažeři služeb.

Další změny nastávají v oddělení Provozu. Zatímco dříve patřilo do technického oddělení, teď zůstává samostatné a odpovídá nejen za provoz a technickou podporu služeb, ale nově také za helpdesk. Jeho vedením byl pověřen Michal Feix.

Dosavadní produktový ředitel Josef Šíma bude nadále spojen s produktovým portfoliem Seznamu a bude odpovědný za rozvoj obsahových a komunitních služeb.

Vlastimil Pečínka (33)
V Seznamu od roku 2004, zpočátku vede tým pro vývoj seznam emailu, v srpnu 2006 je jmenován technickým ředitelem Seznamu. Nyní ředitelem oddělení Výzkumu a vývoje, kde odpovídá za rozvoj a vývoj produktů v Seznamu.

Michal Feix (29)
V Seznamu od roku 2004, nejdříve na pozici administrátora služeb, později vedoucího oddělení IT operations. Nyní je ředitelem oddělení Provozu s odpovědností za technickou podporu služeb a za helpdesk Seznamu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).