Hlavní navigace

Seznam.cz partnerem humanitárního projektu Šance

[Tisková zpráva]

Sdílet

Seznam.cz partnerem humanitárního projektu Šance

Praha, 8. září 2004 – Na začátku každého úspěšného projektu stojí nápad, touha vybudovat něco nového a neobvyklého a především chuť a ochota pracovat víc, než je běžné.

V tom jsou začátky zakladatele projektu Šance, Lászla Sümegha a zakladatele portálu Seznam.cz, Ivo Lukačoviče stejné. Ten první vybudoval jeden z nejúspěšnějších preventivních a humanitárních programů v České republice. Ten druhý stojí za nejnavštěvovanějším portálem českého internetu Seznam.cz. Už od roku 2003 si společnost Seznam.cz pokládá za čest být mediálním partnerem projektu Šance. V letošním roce se Seznam.cz podílí na mediální kampani projektu Šance, která je k vidění například na serverech Lidé.cz, Smobil.cz, Spráce.cz nebo E-mail- Seznam.cz. Stejně jako loni i v roce 2004 je toto mediální partnerství vyjádřeno částkou výrazně přesahující půl milionu korun. (4 810 000 impresí)

Pro Seznam.cz je samozřejmostí podílet se na humanitárních aktivitách, protože podnikání je pouze jednou ze stránek života společnosti. Její součástí jsou i lidé, kteří na startu své životní dráhy neměli tolik štěstí jako jiní. Projekt Šance je současně šancí pro ně i pro celou společnost. Společnost, která nepomáhá svým slabším členům, oslabuje sebe samu.

Tiskové zprávy, statistiky a další informace o aktivitách společnosti Seznam.cz, a.s. naleznete na PRblogu Seznam.cz na adrese http://PR.seznam.cz

Kontakt:

Hana Bakičová
Tisková mluvčí
Seznam.cz, a.s.
hana.bakicova@fir­ma.seznam.cz
tel +420 234 694 111
gsm +420 602 259 026
http://PR.seznam.cz