Hlavní navigace

Seznam Práce nyní nabízí i brigády

[Tisková zpráva]

Sdílet

Seznam Práce nyní nabízí i brigády

Praha, 11. března (PROTEXT) – Internetový portál Seznam.cz zprovoznil novou, rozšířenou verzi služby Seznam Práce. Je doplněna o nabídku brigád a fulltextové prohledávání nabídek.

Seznam Práce na http://prace.sez­nam.cz poskytuje od loňského ledna zájemcům o zaměstnání výhodně na jednom místě soustředěnou nabídku několika významných společností pro využití lidských zdrojů. Služba Seznam Práce vykazuje nejvyšší počet uživatelů mezi podobně zaměřenými servery na českém internetu. Nová verze služby je výsledkem spolupráce společností Seznam.cz a LMC s.r.o. (server Prace.cz), jobpilot CZ s.r.o. (server Jobpilot.cz), Robert Half Czech Republic (server RHI.cz) a agentury Student s.r.o. (server Student.cz). Je proti původní verzi rozšířena o nabídku brigád, což uvítají zejména studenti. Další novinkou je, že databázi nabídek je možné prohledávat fulltextově na základě zadaného klíčového slova. Jediným dotazem se prohledávají nabídky práce v databázích Prace.cz, Jobpilot.cz a RHI.cz.

V sekci Hledám zaměstnance určené pracovníkům personálních útvarů je možné vyhledávat z nabídek uchazečů o práci podle oboru jejich činnosti nebo podle regionu. Sekce Hledám práci pro uchazeče o zaměstnání je rozdělena na část běžných inzerátů a část věnovanou brigádám. Prohledávání nabídky volných míst je obdobné – podle oboru a regionu. Sekce Životopis je rozdělena na část pro firmy a na část pro uchazeče. Po registraci a přihlášení mají zájemci o zaměstnání možnost přímo vyplnit on-line dotazníky, zaměstnavatelé získají přístup do databáze životopisů, s propojením na databáze tří agentur.

Roman Hloušek, ředitel obsahu Seznam.cz, dodává: „V nové verzi Seznam Práce jsme se spojili se silnými a renomovanými partnery. Přínosem pro uživatele je jak rozšíření obsahu služby o brigády, tak i rychlé vyhledávání z nabídek pomocí fulltextu.“

Seznam.cz, a.s. provozuje nejvíc používaný portál českého internetu na http://www.sez­nam.cz, s téměř 169 milióny zhlédnutých stránek v lednu 2002 (zdroj: iAudit TNS Interactive) a 1.437.112 uni­kátními uživateli za stejné období (zdroj: iDot TNS Interactive). Nabízí uživatelům zdarma širokou škálu praktických služeb: Seznam.cz – katalog a vyhledávání, Můj Seznam – zpravodajství včetně TV programů, předpovědi počasí, kulturních přehledů, finančního a ekonomického zpravodajství, Novinky.cz – internetový magazín, Seznam E-mail, Seznam SMS bránu, Sweb – webhosting ve variantách Sweb Profi a Sweb Light, Seznam Mapy, Seznam Lidé – vyhledávání lidí, Seznam Software – nabídka volně šiřitelného softwaru, Seznam Slovník, Seznam Práce, Seznam Reality, Seznam Chat(a), Seznam Peníze, Seznam Auto, Seznam Firmy a Seznam Soutěž. Cílem je poskytovat služby maximálně spolehlivé a uživatelsky přívětivé.

Všechny tiskové zprávy společnosti Seznam.cz, a.s. naleznete na adrese http://firma.sez­nam.cz/tisk.html.

Pro další informace a fotografie kontaktujte, prosím:

Ing. Dagmar Haltmarová
PR & Marketing Manager Seznam.cz
e-mail: dagmar@firma.sez­nam.cz
tel.: 02/57313181, fax: 02/57313186, mobil: 0606/726 313

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).