Hlavní navigace

Seznam Slovník umožňuje zvýhodněné objednávky on-line překladů

[Tisková zpráva]

Sdílet

Seznam Slovník umožňuje do konce prázdnin zvýhodněné objednávky on-line překladů

Seznam Slovník je služba portálu Seznam.cz, která uživatelům internetu kromě použití on-line elektronického překladového slovníku nabízí i možnost objednat si překlad souvislého textu. Od dnešního dne do 31.8.2001 je tato nabídka výhodnější, protože zájemce, jenž si objedná překlad prostřednictvím objednávkového formuláře na http://slovnik­.seznam.cz, získá u agentury Skřivánek 5% slevu z ceny objednávky.

Seznam Slovník na http://slovnik­.seznam.cz je kvalitní elektronický překladový slovník s rozsáhlou slovní zásobou a jednoduchým ovládáním. Umožňuje obousměrný překlad mezi češtinou a šesti nejpoužívanějšími jazyky – angličtinou, němčinou, francouzštinou, italštinou, španělštinou a ruštinou. Sponzorem služby je společnost Skřivánek, v současnosti největší překladatelská agentura v České republice. Pokud uživatel potřebuje přeložit více než jen jednotlivé výrazy a slovní spojení nebo potřebuje zajistit překlad či tlumočení ve špičkové a profesionální kvalitě, je pro něj výhodné použít služeb této překladatelské agentury. Na stránce http://slovnik­.seznam.cz má k dispozici formulář pro on-line objednávku překladu nebo tlumočení u společnosti Skřivánek. Do 31.8. jsou takto objednané překlady poskytovány se slevou 5% proti standardním cenám agentury Skřivánek.

Seznam.cz, a.s. provozuje nejnavštěvovanější portál českého internetu na www.seznam.cz, se 116 miliony zhlédnutých stránek (údaj za červen 2001). Nabízí uživatelům zdarma širokou škálu praktických služeb: Seznam.cz – katalog a vyhledávání, Můj Seznam – zpravodajství včetně TV programů, předpovědi počasí, kulturních přehledů, finančního a ekonomického zpravodajství, Novinky.cz – internetový magazín, Seznam E-mail, Seznam SMS bránu, Sweb – webhosting ve variantách Sweb Profi a Sweb Light, Seznam Mapy, Seznam Lidé – vyhledávání lidí, Seznam Software – nabídka volně šiřitelného softwaru, Seznam Slovník, Seznam Práce a nově Seznam Reality. Cílem je poskytovat služby maximálně spolehlivé a uživatelsky přívětivé.

Tiskové zprávy společnosti Seznam.cz, a.s. naleznete na http://reklama­.seznam.cz/tis­k.html.

Pro další informace a fotografie kontaktujte, prosím:
Ing. Dagmar Haltmarová
PR & Marketing Manager Seznam.cz
e-mail: dagmar@firma.sez­nam.cz
tel.: 02 / 57 31 31 81, fax: 02 / 57 31 31 86, mobil : 0606 726 313

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).