Hlavní navigace

Sharp AQUOS AD5E: vstupenka do světa HD-ready v novém designu

[Tisková zpráva] Filmy ve formátu 16:9, televizní seriály a digitální zábava v brilantních barvách a moderní HD-ready rozlišení: nová AQUOS AD5E řada od předního výrobce LCD televizí SHARP Electronics, se skládá z 5-ti LCD TV, které pokrývají celé spektrum šíře obrazovek (od 20 do 42 palců) a nabízejí snadný vstup do světa HDTV.

Sdílet

Praha, 15. února 2007. S novou sérií AD5E přináší japonská společnost SHARP HD-ready modelovou řadu coby vstupenku do úspěšné rodiny AQUOS LCD TV pro zákazníky, kteří ocěňují také atraktivní design. Rozsahem od LC-20WD1E s úhlopříčkou 20 palců (51 cm) přes 26, 32 a 37 palcové obrazovky, až po LC-42WD1E s úhlopříčkou 42 palců (107 cm), nabízí AD5E řada ideální LCD televizory pro obývací pokoje všech velikostí – od malých obýváčků až po prostorné obývací haly. Dvojice integrovaných TV tunerů pro příjem digitálního DVB-T a analogového signálu zaručuje dobré vybavení pro televizní večery s přáteli. Rozlišení 1366×768 pixelů, odezva 6 milisekund a kontrastní poměr 1200:1 přináší zábavu ve formátu 16:9. WXGA panel zajišťuje brilantní kvalitu obrazu, jak pro akční scény, tak pro pravidelné televizní seriály nebo soutěžní pořady. Díky širokého zornému úhlu 176° se může ke sledování televize shromáždit větší skupina diváků, protože obraz je velmi kvalitní a bez jakýchkoliv barevných deformací z téměř jakéhokoliv diváckého místa v pokoji.

Tato vstupní řada do světa HD-ready a mezi AQUOS LCD televizory se může pochlubit autentickým zvukem, který je zajištěn hudebním výkonem 2×10 W a vylepšenou funkcí Clear Voice pro zvýraznění a snadnější porozumění mluvenému slovu. Digitální zesilovač a prostorový zvuk přinese atmosféru kina do vašeho obývacího pokoje. Reklamní přestávky mohou nyní být využity k popovídání s přáteli díky tomu, že obvykle zvýrazněný zvuk reklam je automaticky zregulován na hladinu hlasitosti sledovaného programu. Manuální ovládání hlasitosti tak není třeba použít a proto se nám uvolní ruce po pozvednutí sklenice s vínem a přiťuknutí si s přáteli na příjemný večer.

Produkty řady AD5E obsahují dvě HDMI rozhraní a mohou být snadno připojeny k novým DVD nebo Blu-Ray přehrávačům stejně tak jako k digitálním kamerám nebo laptopům. Takže prohlížení digitálních prezentací a nebo sledování DVD filmů si můžete vychutnat s potěšením.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).