Hlavní navigace

Sharp AQUOS WD1E – snadný vstup do světa HD ready

[Tisková zpráva] Sharp představuje tři vstupní modely do světa HD ready, které nabízí nová řada LCD televizí AQUOS WD1E. V provedení s povrchem vzhledu černě lakovaného piána nabízejí tyto LCD TV s poměrem 16:9 vysoké rozlišení 1366x768 pixelů. Pro všechny, kdo chtějí vstoupit do světa LCD TV a hledají televizi s dobrým poměrem cena/výkon od zkušeného značkového výrobce s tradicí, jsou tyto modely nabízené ve třech velikostech úhlopříček 42, 37 a 32 palců (107, 93 a 81 centimetrů) dobrou volbou.

Sdílet

Praha, 19. dubna 2007. Sharp, technologický lídr v oblasti LCD TV, rozšiřuje svou nabídku o další tři modely pro vstupní segment trhu HD ready. K vylepšeným vlastnostem přidávají tři nové modely navíc přitažlivý design ve stylu černě lakovaného piana.

Modely, které tvoří novou řadu Sharp AQUOS WD1E s HD rozlišením 1366×768 pixelů (LC-42WD1E, LC-37WD1E a LC-32WD1E), mají kontrastní poměr 1200:1 (dynamický 3 000:1) a brilantní podání barev. Automatické seřízení kontrastu zesiluje nejsvětlejší a nejtmavší pixely, což způsobuje výraznější kontrast a obraz tak ve výsledku vypadá ještě více živě a realisticky. Díky moderní displejové technologii může řada WD1E také zobrazovat filmy v kvalitě domácího kina – i velkému počtu diváků, bude-li potřeba, protože sledovací úhel 176° zaručuje, že televize bude nabízet brilantní barvy a ostrý kontrast pro každé místo na pohovce.

Rychlá odezva 6 milisekund a technologie Quick Shoot minimalizuje ghosting i v rychlých sekvencích jako jsou sportovní přenosy nebo akční filmy. Analogový a DVB-T tuner zajišťují bezproblémový příjem jak analogového, tak digitálního televizního signálu. Více detailů o sledovaném pořadu a doplňující informace o programu televizního vysílání poskytuje nové funkce picture-and-picture a picture-and-text. Ty umožňují, že televizní obraz a text je zobrazován na obrazovce současně, takže divák už nikdy nepromešká ukončení bloku reklam, zatímco bude vyhledávat informace na videotextu.

Ale není to pouze kvalita obrazu, co láká na této nové sérii Sharp WD1E: systém automatického seřízení hlasitosti automaticky reguluje hlasitý zvuk reklam na přednastavenou hlasitost; Clear Voice funkce zaručuje, že dialogy jsou reprodukovány obzvláště srozumitelně; a 10 wattové reproduktory přemění obývací pokoj na domácí kino a udělají akční film skutečným zážitkem.

Modely nové řady jsou také velkoryse vybaveny všemožnými vstupy a výstupy: dva SCART a HDMI konektory s podporou HDCP a AV/S video IN. VGA IN a Audio Out rozhraní umožňují, aby všechna obvyklá zařízení jako jsou DVD a video přístroje a také set-top-boxy byly připojeny. Další informace naleznete na webových stránkách společnosti: http://www.sharp.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).