Hlavní navigace

Sharp představil 10 modelů nové řady LCD televizí AQUOS D

[Tisková zpráva] Novinka patří mezi energeticky nejúspornější modely na trhu a nabízí špičkovou kvalitu obrazu, kterou zajišťuje nově vyvinutý engine.

Sdílet

Praha, 20. května 2009. Společnost Sharp představila na japonském trhu 10 nových modelů LCD televizí AQUOS řady D. Kromě toho, že nabízejí velmi úsporný režim provozu, má tato řada ve velikostech obrazovek 52, 46, 40 a 32 palců také nově vyvinutý špičkový engine pro kvalitní reprodukci rychle se pohybujícího se obrazu.

Master engine pro špičkovou kvalitu obrazu se skládá z několika prvků: funkce „Clear Double Speed“ detekuje obraz s rychlým pohybem; „Active Conditioner“ automaticky seřizuje kontrast a barevné odstíny a redukuje šum, a vylepšená funkce „Smooth Image Quality“ vyhlazuje obraz. Řada D je kompatibilní se službami poskytování online video obsahu a umožňují uživatelům přijímat multikanálové vysílání a video na přání. Uživatelé mají také přístup k AQUOS exkluzivnímu HD obsahu.

Nově vyvinutý plně digitální 1-bitový zesilovač a funkce Auto Volume, která automaticky vyrovnává náhlé změny v hlasitosti zvuku, poskytují navíc uživatelům čistý a přirozený zvuk jako adekvátní doprovod k vynikajícímu AQUOS obrazu.

S obrazovkami ve velikostech od 32 do 52 palců může být modelová řada AQUOS D používána v domácnostech jako hlavní televize pro obývací pokoje nebo přístroj do dalších pokojů, jako jsou pracovny či ložnice, a bude nabízena v černé, bílé či rudé kombinaci.