Hlavní navigace

Kvalita v malém provedení – Sharp představuje LCD televizi s 19 palcovým HD-ready displejem

[Tisková zpráva] Sharp, průkopník LCD technologie, neponechává stranou ani segment maloformátových televizi a doplnil svou širokou řadu AQUOS produktů o malou ale přitom vysoce kvalitní LCD televizi. HD-ready displej s 19 palcovou obrazovkou (48 cm) a nadčasovým vybavením HDMI rozhraním dělají z modelu LC-19A1EBK jednu z nejvšestrannějších kompaktních televizí.

Sdílet

Praha, 23. října 2007. Díky svému černému TFT LCD displeji s HD-ready rozlišením 1 366×768 pixelů je tato televize je vhodná pro filmy v širokoúhlém formátu 16:9 a ve vysokém rozlišení. Široký pozorovací úhel (až 160°) a obrazovka s vysokým jasem (350cd/m2) zaručují, že i když budete sedět velmi blízko či mimo hlavní osu uvidíte svůj oblíbený film nebo televizní vysílání s ostrými detaily a sytými barvami. Ideální místo pro umístění tohoto maloformátového HD-ready modelu je například pokoj pro hosty, hodí se do dětských pokojů a také jako moderní televize pro víkendové chaty nebo hotelové pokoje. V designu černě lakovaného piana s HDMI rozhraním nabízí tato LCD televize všestranné možnosti připojení k video zařízením, DVD přehrávačům, počítačům a herním konzolím.

Pokud jste doposud používali 19 palcový LCD monitor pro připojení k počítači nebo k noteboku, díky PC vstupu můžete nyní používat LC-19A1EBK jako všestranný multimediální LCD monitor s plnohodnotnými vlastnostmi televize a přitažlivým designem vhodným pro obývací pokoje. Teletext, funkce digitálního zmrazení obrazu a anténní vstup jsou praktické integrované televizní doplňky a kromě HDMI konektoru můžete na zadní straně nalézt rozhraní pro SCART, YUV a RS-232C kabely. Další informace naleznete na webových stránkách společnosti: http://www.sharp.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).