Hlavní navigace

Sharp představuje novou řadu D s přitažlivým designem a v rozmanitých barevných variacích

[Tisková zpráva] Společnost Sharp představí pro japonský trh 13 nových modelů D řady AQUOS LCD televizí, nabízející 5 barevných možností pro 10 modelů v 32V*1 a 20V palcových velikostech úhlopříčky a 3 barevné volby pro 3 modely ve velikosti obrazovky 26V palců.

Sdílet

Praha, 1. února 2008. Televize s plochými obrazovkami si podmaňují japonský trh. Poptávka po velkých obrazovkách pro obývací pokoje neustále roste a také se zvětšuje zájem o druhé televize do domácností, které najdou uplatnění v ložnicích nebo dětských pokojích.

Nová řada AQUOS D nabízí až 5 možností barevné volby. K populárním barvám černé, bílé a červené byly přidány zelená a béžová (pouze u 32V a 20V palcových úhlopříček) a jejich kompaktní design je ideální pro použití v soukromých místnostech jako jsou například ložnice. Jejich přitažlivý design zasahuje i do zadní části přístroje a tak tyto televize mohou být stylovým doplňkem vybavení pokoje.

Modely s velikostí 32 a 26 palců mají navíc zabudovány boční reproduktory se zvýrazněnými basy, které nabízejí vysoce kvalitní zvuk i v malých místnostech. Všechny tři velikosti mohou využívat také AQUOS Familink*2 pokročilé rozhraní, které umožní divákovi snadno a pohodlně ovládat AQUOS Blu-ray přehrávače, AQUOS HD rekordéry a AQUOS audio systémy připojené k AQUOS televizi.

Hlavní vlastnosti:

  • Barevné varianty pro sladění se stylem pokoje.
  • Boční reproduktory se zvýrazněnými basy (v 32 a 26 palcových modelech) nabízející vysoce kvalitní zvuk i pro malé místnosti.
  • Všechny modely jsou kompatibilní s AQUOS Familink, které umožní divákovi snadno a pohodlně ovládat připojené AQUOS Blu-ray přehrávače a další zařízení.
  • Šetrné k životnímu prostředí, provedení zaručující maximální energetickou účinnost.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).