Hlavní navigace

Sharp představuje nový systém domácího kina

[Tisková zpráva] Potěšením pro oči i pro uši je nový systém domácího kina AN-PR1500H od společnosti Sharp. Multifunkční sestava, která svým luxusním designem připomíná černě lakované piano, v sobě zahrnuje vše, co současná technologie domácího kina řady HDTV nabízí: centrální DVD jednotku s digitálním zesilovačem, subwoofer a dva přední reproduktorové systémy. Sestava dokonale ladí s LCD televizemi AQUOS, a to samozřejmě nejen vzhledem, ale i po technické stránce.

Sdílet

Berlín, IFA 2008. Domácí kino AN-PR1500H patří k tomu nejlepšímu, co Sharp v oblasti audio systémů nabízí. Integruje v sobě zesilovač 2.1 s DVD jednotkou a čtyřdílným reproduktorovým systémem. Sestava je dále vybavena funkcemi jako Dolby ‘Audistry’ a Dolby Virtual Speakers, DTS, Dolby Digital a Dolby Pro logic II . „Systém domácího kina AN-PR1500H je plně vybavený audio systém, který bude ladit ke každému interiéru. Díky svému designu, který připomíná černé lakované piáno, je skvělým doplňkem k nejnovějším modelům LCD televizí z řady AQUOS,“ říká Martin Beckmann, PR Manager společnosti Sharp Electronics Německo/Rakousko. „Po technické i zvukové stránce nabízí tento systém maximum a ve spojení s televizí AQUOS oživí každý obývák.“

Celkový výkon sestavy činí 300 wattů. Reproduktorový systém sestává ze dvou 2-pásmových systémů (2×75 W) a dvou samostatně ovládaných bassreflex subwooferů (také 2×75 W). Skutečně výjimečný zvuk si můžete vychutnat i díky digitálnímu procesoru signálu, technologii Dolby Surround a samostatným ovladačům pro basy a výšky. DVD jednotka přehrává jak standardní DVD formáty, tak zvláštní CD formáty, jako jsou např. DivX-Ultra, MP3 a JPEG .

Nový systém skýtá celou řadu možností propojení. Patří mezi ně tři digitální audio vstupy, tři analogové stereo vstupy, jeden optický digitální výstup, jeden HDMI výstup s převzorkováním na plnou 1080-řádkovou HDTV, komponentní video výstup, SCART, S-Video, kompozitní video, USB host vstup pro připojení MP3 přehrávačů a dva mikrofonní vstupy pro karaoke v přední části sestavy.

Na své si přijdou i ti, kdo rádi poslouchají rádio. Digitální FM tuner umožňuje uložení až 30 stanic do paměti a příjem RDS. Ve výbavě systému AN-PR1500H nechybí ani hodiny, budík či časované vypnutí a zapnutí.

Systémy domácího kina Sharp jsou v nabídce od začátku roku 2008. Příslušenství zahrnuje univerzální dálkový ovladač, který lze použít i k ovládání LCD televizí AQUOS, a HDMI kabel pro připojení k televizím s plochou obrazovkou. Výrobcem doporučená maloobchodní cena je 1299 EUR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).