Hlavní navigace

ShopCentrik je propojen s QI společnosti DC Concept a.s.

[Tisková zpráva]

Sdílet

ShopCentrik je propojen s QI společnosti DC Concept a.s.

Ostrava, 21.7.2005 – Společnost NetDirect s.r.o. jako jedna z prvních použila nové komunikační rozhraní QI Econnect společnosti DC Concept a.s. QI je informační systém s integrovaným vývojovým prostředím pro rychlý vývoj a implementaci aplikací.

Úspěšného propojení s aplikací pro tvorbu internetových prodejen ShopCentrik bylo dosaženo před více než měsícem s využitím frameworku .NET a MS SQL. Díky novému komunikačnímu rozhraní QI Econnect a vývojovému nástroji QI Builder bylo možné přesně upravit datové struktury systému, tak aby bylo možné využívat nezbytné informace pro internetové prodejny on-line. Konkrétně k tomuto propojení došlo u tvorby dvoujazyčných verzí e-shopu pro společnost Büroprofi s.r.o. (www.buroprofi­.cz, www.buroprofi­.sk), kdy obě verze přímo pracují s daty informačního systému QI. V současné době probíhá tvorba další internetové prodejny aplikace ShopCentrik propojené s QI.

Systém ShopCentrik je v současné době propojen s těmito ERP systémy:
ABRA G3, AltusVario, ByznysWin,I6, Money, Navision, Pohoda, RIS 2000, QI, Twist .

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

Ing. Petra Kubánková, NetDirect s.r.o.
Marketingová ředitelka

Poděbradova 109, 702 00 Ostrava
e-mail: petra.kubanko­va@NetDirect.cz
tel.: 596 115 633
GSM: 737 283 895

NetDirect s.r.o.
NetDirect s.r.o.patří k nejvýznamnějším dodavatelům e-commerce řešení pro profesionální nasazení v České republice. Hlavními produkty firmy jsou systém pro tvorbu internetových obchodů ShopCentrik, publikační systém MediaCentrik a helpdeskový systém HelpCentrik. Společnost NetDirect s.r.o. byla založena v dubnu 2002 a v současné době zaměstnává 40 pracovníků. Od roku 2003 je společnost NetDirect s.r.o. držitelem mezinárodního titulu Microsoft Certified Partner. V roce 2004 společnost získala mezinárodní certifikát ISO 9001 pro oblast Vývoj a implementace internetových softwarových aplikací a ekologický certifikát ISO 14001. Oba úspěšně v letošním roce obhájila. Další informace o společnosti na www.NetDirect.cz.

DC Concept a.s.
Společnost DC Concept je výrobcem Prvního elastického informačního systému QI, jehož integrální součástí je i vizuální case nástroj pro vývoj a implementaci databázových aplikací. Aplikace jsou zákazníkům dodávány buď jako samostatné specializované moduly nebo jako komplexní informační systémy ERP, CRM apod. Celkem byl systém QI impelementován již ve 32 oborech ve sférách výroby obchodu a služeb. Více informací o informačním systému QI naleznete na www.qi.cz.